2737
2739
عنوان

بیاین داستان زندگیمو بهتون بگم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 91 پست

انگار واقعا خودمم باورم شده بود که واقعا منو هیچ کس نمیگیره و من واقعا زشتم شبانه روز تو اون سن که باید بچگیمو میکردم غصه میخوردم گریه میکردم ک دوستام باردارن ولی من خواستگار ندارم تبدیل شده بودم به یه ادم روانی . همه چی برام عقده شده بود ن محبتی دیده بودم نه دوستی داشتم ن ادمی ک بهم دلگرمی بده ....

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون موقع تو مدرسه رل داشتن مد بود ولی من اینکارو نکردم چون میترسیدم از خانوادم و هم شرایطشو نداشتم خلاصه راهنمایی گذشتو خواستم برم دبیرستان . من به رشته عکاسی خیلی علاقه داشتم هرکار کردم ک برم این رشته ب من گفتن ما پول خرید دوربین نداریم و بجا بری رشته الکی برو تجربی . اون موقع درسم عالی بود معدلم ۱۹ شده بودولی من رشته مورد علاقم عکاسی بود هرکار کردم نزاشتن . و منم از لج اونا رشته انسانی و انتخاب کردم رشته ای ک هیچ علاقه بهش نداشتم ...

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

بهت بر نخوره ولی خانواده ی تو هم مث خانواده ی توهم مث خانواده ی من یه مشت املن

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

مجبور شدم مدرسمو عوض کنم چون اون مدرسه دبیرستان نداشت وارد مدرسه جدید که شدم . شرایط فرق کرد. اون موقع هم واقعا خانواده باهان رفتار ب شدت بدی داشتن من هیچ کاری نکرده بودم ولی بهم تهمت میزدن بهم میگفتن ج.... همه جور حرفی بهم میزدن . دیدن محبت از کسی برام عقده شده بود و خب منم گوشی تازه رسیده بود دستم و درسته سختی زیاد کشیده بودم اما در اصل من یه دختر خیلیییی ساده بودم ک زود گول میخوردم ....

2738

اون موقع تلگرامو تازه نصب کرده بودم تو مجازی با یه پسر تو همون منطقه ای که بودیم دوست شدم اوایل باهام خوب برخورد میکرد . جوری ک دیگه کلا از خونه و خانواده و درس و همه چی دور شده بودم و شیفته اون ادم مجازی شده بودم ‌. دیگه دعوا ها حرفا فهشا برام مهم نبود .

اون موقع تلگرامو تازه نصب کرده بودم تو مجازی با یه پسر تو همون منطقه ای که بودیم دوست شدم اوایل باها ...

خب؟؟؟

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

یه روز گفت میخام بیام ببینمت گفتم نمیتونم گفت میام جلو در مدرسه. فرداش اومد و ما از دور خودمون دیدیم . بعد از یه ماه از رابطمون شروع کرد به این حرفا که من عاشقت شدم من مادرم مشکل قلبی داره ارزوشه من زن بگیرم منم میخام به ارزوش برسونمش .خلاصه هی رفت رو مخ ما منم ک خانوادم بهم گفته بودن تو زشتی تورو کسی نمیگیره انگار کور شده بودم انگار کر شده بودم .

رفته رفته ازم عکس خواست . بعد عکس بدنمو ازم میخاست و منم فک میکردم عاشقشم و واس اینکه از دستش ندم هرچی میگفت انجام میدادم و عکسای بدی از من میگرفت. که یه روز انگار یکی بهم یه تلنگر زد که من دارم اشتباه میرم این راهو البته تو اون عکسا هیچ کدوم صورتمو نمیزاشتم معلوم بشه. ظهر بهم پیام داد ک ایمو نصب کن لخت بشو تماس تصویری بگیرم و دقیقا زمانی اینو گفت ک من داشتم تو ذهنم داشتم اونو یه متجاوز میدیدم از همه جا بلاکش کردم و دیگه جوابش ندادم . هرچی ازش داشتم از تو گوشیم پاک کردم ولی خب دیگه تبدیل شده بودم ب ادم روانی هرکس بهم میگفت تو ب بدترین روش باهاش رفتار میکردم چون من بدنمو هیچ کس ندیده بود ولی اون گولم زد و منم بخاطر رفتار خانوادم راحت گول خوردم اون سال معدل مدرسه من شد ۱۴ منکه معدلم همیشه نوزده بود

2706