2737
2739
عنوان

#شوهرم معتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو نزدیکانم یهومعتاد دارم

اول با تریاک شروع کرد بردیم کمپ اومد بیرون شیشه و هر چی به دستش برسه می کشه

تمان وسایل زندگی رو فروخت

خواهرانه نی گم بهت با پدر نادرت درمیون بزار 

معتاد مثل خیانت کار می مونه هر دو رو باید گذاشت کنار

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2728
من تو نزدیکانم یهومعتاد دارم اول با تریاک شروع کرد بردیم کمپ اومد بیرون شیشه و هر چی به دستش برسه م ...

خیلی دوس دارم اینکارو بکنم ولی بخاطر بچم خیلی کوچیکه اونو چیکار کنم متاسفانه بعد بچه دار شدنمون اینجوری شد وگرنه اگ از قبل بود هیچوقت نه بچه میاوردم هم اینکه اقدام میکردم ولی بخاطر بچم میگم بچم گناه داره

2738
هی گفتن معتادا نمیگیرن همه را معتاد کردن 😪

اره،مادرشوهر من ازهموناس که همه روتشویق میکرد بکشن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
خیلی دوس دارم اینکارو بکنم ولی بخاطر بچم خیلی کوچیکه اونو چیکار کنم متاسفانه بعد بچه دار شدنمون اینج ...

بچه به خاطره داشتن پدر معتاد برای خودته

ببین شما با یه حرکت شاید بتونس ترکش بدی ولی نشستی داری تماشا می کنب که هر روز مواد می کشه بد تر می کنه شرایط رو

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
با فامیل در میان بزار مامان و باباش یا مامان و بابا خودت باید اون ها بهت کمک کنن 🙂 

متاسفانه پدر نداره حرف مامانشم اصلا گوش نمیده کلا اونا برا خودشون زندگی میکننو خوشن عروس بدبخت ناراحتی داشته باشه مهم نیس

کلا تو خونه پیش خودم میکشه هرکاری هم ک میگ کلا باید انجام بدم ندم فقط سروصدا میکنه و فحش میده

گفتم شاید دور از چشم شما انجام بده اونجوری خودتو میزدی ب بی خیالی

واقعااا زندگیم انچنان عالی هم نبود ولی از وقتی کرونا اومد و شوهرم رفته طرف مواد نابود شدم 😭

میفهمم چی میگی.مراکز ترک اعتیاد یه مشاور دارن معمولا یه بار تنها برو صحبت کن ببین چی میگن 

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
بچه به خاطره داشتن پدر معتاد برای خودته ببین شما با یه حرکت شاید بتونس ترکش بدی ولی نشستی داری تماش ...

بخدا هردفه که میخواد ترک کنه یجور دوروبرش هستم ک اصلااا دیگ به طرفش نره ولی نمیدونم چی میشه که خودش باز برمیگرده کل زحمتا دود میشه میره هوا 

2706