2737
2734

من به شاله خودم ۴سال پیش بافتمش

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره من کلاه فرانسویی خیلی دوست دارم میپوشم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
كلاه سر ميكنم اما شال نميندازم ديگع  من موهام بلنده همه رو ميريزم دورم يا ميبافم بعد كلاه سر م ...

چ قشنگ 😍من دوتاکلاه دارم روم نمیشه اما ..😢

🧚‍♀️🧚‍♂️ ❤Bibidiii babidiii boooo❤ 🧚‍♀️🧚‍♂️

خیلی گوگولیه 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2738

ببخشیدا نمیدونم چرا بعضی ها اینطورین 

گل من دوس داری روشدن نداره که بپوش

اصن به نظرمن هرکی هرکاری که به نظرش درسته ودوس داره وحالش خوب میشه باید انجام بده مردمم به درک بزاربگن اله بله به یورت

خدایااااا فقط خودت   نه بنده های بی خودت 

باز کلاه و شال گردن خوبه من دلم میخواد هوا آفتابیه چتر بگیرم مثل خیلی جاهای دیگه

ولی اینجا قطعا بهم میخندن و مسخرم میکنن :/ 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
به شهرو محل زندگی هم بستگی داره

من هیچی روحساب نمیکنم😅😅😅

مثلا محل ما زشته پات معلوم باشه من صندل میپوشیدم لاکم میزدم باشلوار نود😅😅دودفعه گفتن دفعه سوم عادی شد براشون

من هیچی روحساب نمیکنم😅😅😅 مثلا محل ما زشته پات معلوم باشه من صندل میپوشیدم لاکم میزدم باشلوار نود ...

من عاشق لباس‌های طرح و مدل دار با رنگهای جیغم ولی همه تیره می پوشن اکثرا😥

من عاشق لباس‌های طرح و مدل دار با رنگهای جیغم ولی همه تیره می پوشن اکثرا😥

اتفاقا جایی که منم هستم همه تیره سنگین ولی من قرمز زرد صورتی 😅😅هرچی دوس دارم اصن برام مهم نیس دوروز زنده ایم بابا

2706