2737
2739
عنوان

کیادورازخانواده شونن رفتارهای بد

183 بازدید | 14 پست

شوهرتونوچجورتحمل میکنین وقتی خانواده تون نیست کسی رو ندارین.؟؟؟؟😞

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانوادم اطرافم باشن بازم بهشون چیزی نمیگم،خودم حلش میکنم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
شده بزنتت چیزی نگی بهشون؟؟

اره عزیزم،کلا خانواده من حامی خوبی نیستن،بجای حل مشکل بدترش میکنن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
اره عزیزم،کلا خانواده من حامی خوبی نیستن،بجای حل مشکل بدترش میکنن

اره واقعا بعضی خانواده مشکل بزرگتر میکنن.چجورباشوهرت رفتارمیکنی ببخشید فضولی میکنم وقتی دعواتون میش بعدش عکس العملت چیه؟؟

اره واقعا بعضی خانواده مشکل بزرگتر میکنن.چجورباشوهرت رفتارمیکنی ببخشید فضولی میکنم وقتی دعواتون میش ...

اوایل جواب میدادم اونم نقطه ضعفمو میگرفت بحثمون کشدار میشد،بعد یاد گرفتم وقتی داره غر میزنه هندزفری بذارم توگوشم برم تو اتاق درو ببندم،اونم کلی غر میزنه خودش ساکت میشه،منم چیزی نمیشنوم اعصابم آرومه😄

اوایل جواب میدادم اونم نقطه ضعفمو میگرفت بحثمون کشدار میشد،بعد یاد گرفتم وقتی داره غر میزنه هندزفری ...

خخخخخ😄😄عجب

2706