2752
2734

غذاش حتمن باید هفتاد هشتاد درصد یونجه‌ی خشک باشه، که جلوی رشد زیادی دندوناشو بگیره

حموم به هیچ وجه لازم نداره، اگه حمومش کنید ممکنه باعث مرگش بشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

واکسن من برای هیچکدوم نزدم

خرگوشا از اب بدشون میاد بدنشون حساسه فقط با اسپری روش اب بریز بزار تو افتاب خشک بشه سشوار هم ضرر داره

کاه و کاهو و پوست پرتقال خیلی دوس دارن

ماده هاشون پریود میشن دستشوییشون کثیف کاری زیاد داره برای همین یه جایی که خاک داره نگهداری بشه بهتره

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
غذاش حتمن باید هفتاد هشتاد درصد یونجه‌ی خشک باشه، که جلوی رشد زیادی دندوناشو بگیره حموم به هیچ وجه ...

خب کثیف میشن منبع آلودگی میشن پس بدرد حیوون خونگی بودن نمی خورن

حلالم کنید و خدانگهدار   

عزیزم من ۴ ساله خرگوش دارم

عاشق شیرینی و بیسکوییتن اما اگه زیاد بهشون بدی قند میگیرن و کور میشن

جای دستشوییشونو یاد میگیرن که البته یه جای مخصوصو دارن که میتونی بخری خیلیم گررون نیس

جونده ان و خورد و خوراکشون زیاده 😁غذاشونم یونجه و پلت و سبزی و سبزیحاته که ولی ۵ ۶ ماهه اول فقط باید یونجه بخورن تا عادت کنن

زیاد واکسن خاصی نیاز ندارن اما واسه اطمینان میتونی دامپزشکی ببری

و اصلا اصلا اصلاااااااااا حموم شنکنید چون باعث مرگشون میشه خرگوووش اصلا نیاز به حمام نداره

سوالی بود بپرس

سوال منم هست دخترم خیلی دلش می خواد یکی داشته باشه ولی من دلمی سوزه مثل زندانی میشن  و از همه ...

نه بلد نیستن اگه باغچه یا جایی که خاک و گیاه باشه ندارین واقعا گناه دارن چون خرگوشا هم افسرده میشن اگه تو قفس باشن برای دسشویی هم کثیف کاری داره ولی اگه تو یه جای خاکی باشه نداره

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
خب کثیف میشه که.  دستشویی کردنش چی؟

خودشو لیس می‌زنه تمیز می‌کنه

اگر جایی از بدنش خیلی کثیف شد با یه پارچه‌ی‌ نرم و مرطوب تمیزش کنید، بعد با یه پارچه‌ی دیگه خشکش کنید

گوشاش خیلی حساسه مراقب باشید گوشاش خیس نشه

دستشویی هم یاد می‌گیره ولی من چیزی نمی‌دونم، چون خرگوش خودم داخل خونه نبود

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
عزیزم من ۴ ساله خرگوش دارم عاشق شیرینی و بیسکوییتن اما اگه زیاد بهشون بدی قند میگیرن و کور میشن جا ...

مرسی گلم. قیمت جاشون تقریبا چقدره؟ برای تمیزی شون چیکار باید کرد؟ اخه بچه بهش دست میزنه. 

صلوات  
تو زمستون چجوری تمیز کنم شون؟  عمرشون چقدره؟

عمرشون بستگی به نژادشون داره ولی معمولا اگه خوب رسیدگی بشه بیشتر از هفت سال هم میتونه عمر کنه

نزدیک شوفاژ باشه اما نه خیلی نزدیک حرارت براشون خوب نیس

واکسن من برای هیچکدوم نزدم خرگوشا از اب بدشون میاد بدنشون حساسه فقط با اسپری روش اب بریز بزار تو اف ...

عزیزم این فقط یه شایعست که خرگوش ماده پریود میشه!!!من سه تا خرگوش ماده دارم اصلانم اینجوری نیست

عزیزم این فقط یه شایعست که خرگوش ماده پریود میشه!!!من سه تا خرگوش ماده دارم اصلانم اینجوری نیست

من دوتا داشتم یکیشون نمیشد ولی اون یکی چندبار لخته ی خونی دیدم ازش

مثل مال ما نبود که هرماه یه هفته بشن اما هر دوسه ماه یبار یخورده لخته های خون توی ادرارش بود

بردم دامپزشک گفتن طبیعیه

خب کثیف میشن منبع آلودگی میشن پس بدرد حیوون خونگی بودن نمی خورن

خودشونو لیس می‌زنن تمیز می‌کنن

اگه داخل خونه باشن که آلودگی خاصی وجود نداره، فوقش یکم گرد و خاک میشینه روشون که خودشونو تمیز می‌کنن

اگه حساس هستید بله مناسب نیستن