2733
2739

خیلی زیاد

مثلا یکی از فامیلای خودمون ۳۰ سالش بود عاشق یه دختر ۱۵ ساله بود🙁 هنوز میخوادش بعد سه چهار سال 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه خوبه من خیلی بیسترم دیدم هرچیزی ممکنه

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
از من نصیحت اگه میخای ازدواج کنی با کسی که هم سن و سال خودته ازدواج کن...بیشتر همدیگر و میفهمید و دو ...

من خودم 5ساله بایک نفر عاشق همیم 

5سال تفاوت سنی داریم

خداراشکر خیلی راضیم

خوشبخت باشی خوشگلم من خودم با عشقم 5سال تفاوت سنی داریم من 18 اون 23 خوبیم راضی همو درک میکنیم ا ...

تفاوت سنی هرچی کمتر باشه شنیدم بهتره بین ۲ ۳ سال میگن اوکیه

دیگه ۱۰ به بالا تفاوت نسل به وجود میاد همو درک‌نمیکنن

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
خب میگم یعنی پسره نمیگه 11سال ازش بزرگ ترم اون خیلی کوچیکه بچس چی حالیش نیست😐

اگه عاقل باشه میگه ولی اگه نفهم باشه نمیگه، آخه عزیز من شما چرا به پسر ۱۱ سال بزرگ‌تر فکر میکنی؟!!!! بخدا جای تعجب داره. شما توی دو دنیای کلا دور از هم زندگی میکنید فکراتون باهم فرق داره کلا، به جای فکر ازدواج برو بشین ۴ تا کتاب بخون

2738
واقعا😐خب پس امید هست😂

اره بابا🥺😂

خب بنظرماین پسره عقل نداره😂خودم دید خوبی ندارم به ۱۵ سال فاصله سنی بنظرم خیلی زیاده 

خوشبخت باشی خوشگلم من خودم با عشقم 5سال تفاوت سنی داریم من 18 اون 23 خوبیم راضی همو درک میکنیم ا ...

مرسی ولی فعلا تو مرحله خواستگاری گیر کردیم 😁

چه عالی عزیزم 😍 خوشبخت باشی 

فک کردم واسه خودته خو اگه ب شناخت رسیدن و تفاهم دارن چرا که نه ..

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
خالت راضیه از ازدواجش...با بچه های شوهرش مشکل نداره؟؟؟ خودشم  بعدش بچه آورد؟؟؟

اره بابا ی پسر ی دختر داره .

ن مشگلی نداشت .ازدواج کردن اونام .😐قوربون صدقع شوهره میره بیا ببین😂😂

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بعضیا هستن سنش زیاده اما هنوز اخلاقن بچن خودم دیدم

مرده ۳۳ ساله مث ۲۰ ساله ها

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
اره منم اینطور شنیدم که نهایت 5سال تفاوت سنی

تا ۷ سالم راه داره😂🤭

خلاصه هرچی کمتر بهتر