2726
یعنی واقعا؟حس نمیکنه اون دختر خیلی بچه هست و باهم صلاح نمیرن؟ 😐😂

نه عزیزم...مردا با ۴۰ سال تفاوت سنی هم راضین...عشق میکنن هرچقدر جوون تر بهتر😋

خودم ۹ سال تفاوت سنی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عموم ب صورت کاملا سنتی ازدواج کرد 

خودش۲۹ زنش ۱۸بود اون موقع 

الآنم از زندگیشون راضین ☺️

غرق در عمیق ترین عمق هیچی 🖤         زندگی ب من آموخت نیازی ب کسی نیست چون در دردناکترین لحظات فقط خودتی مبادا ب کسی غیر خودت تکیه کنی 🍂🫂  
2728

😐😐😐خاله من ۲۵ سالش بود با ی مرد ۴۷ساله ازدواج کرد..(مرده زنش فوت کرده بود و ۴ تا بچه داشت .بچه ها هم دوناشون ازدواج کردن و دوتا مجرد خونه داشت)

ولی خوب وضعیت مالی توپ 😂😂😂

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
خب میگم یعنی پسره نمیگه 11سال ازش بزرگ ترم اون خیلی کوچیکه بچس چی حالیش نیست😐

نه خب

وقتی طرفشو بشناسه و باهاش صحبت کرده باشه دستش اومده که دختره هیچی حالیش نیس یا با درک و فهمه

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
چرا 50دلیلاتونم بگین خوشگلی من😍

1_عشق سن و سال نمیشناسه

2_این موردو زیاد دیدم..

و3_دلیل 1😌😁

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
نه خب وقتی طرفشو بشناسه و باهاش صحبت کرده باشه دستش اومده که دختره هیچی حالیش نیس یا با درک و فهمه

مشکل اینجاهست داعم باهم سرکله میزنن 😂

دختره اذیت پسره میکنه پسره هم البته بدش نمیاد🤣به دوستم گفته بود که برو درس بخون اینقدر بامن سرکله نزن😐

😐😐😐خاله من ۲۵ سالش بود با ی مرد ۴۷ساله ازدواج کرد..(مرده زنش فوت کرده بود و ۴ تا بچه داشت .بچه ها ...

خالت راضیه از ازدواجش...با بچه های شوهرش مشکل نداره؟؟؟

خودشم  بعدش بچه آورد؟؟؟

مرسی  من خودم عشقم ۳۰سالشه 😁😍البته فقط ۸سال ازم بزرگتره  پسر هرچه بزرگتر بهتر از بچه ه ...

خوشبخت باشی خوشگلم

من خودم با عشقم 5سال تفاوت سنی داریم

من 18 اون 23

خوبیم راضی همو درک میکنیم

اینم واسه دوستمه پسره 29سالشه

2706