2733
2739
عنوان

نگهداري نوزاد دوماهه

1394 بازدید | 25 پست

سلام 

نيني من دو ماهشه نميدونم چه بازي كنم باهاش تا سخته شه بخوابه 

همش دوس داره بغل باشه ديگه من و باباش از دست و كتف ناقص شديم 

يه سوال ديگه چطور بخوابونمش اخه عادت كرده بغل بگيريم راه ببريم. كه واقعا سخته چون كسي هم كمك ندارم خيلي اذيت ميشم 

راهنمايي كنيد من چيكار كنم ممنونم ازتون

من که گهواره خریدم برای دخترم عادتش میدم به گهواره . سر پسرم دیگه پا برام نمونده رو پا عادت کرده سرویس شدم دیگه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گهواره اگر داره خیلی خوبه 

یا تشک بنداز رو پات بخوابونش آروم تکونش بده

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

تو این سن به بغل احتیاج  داره سعی کن نشسته بغلش کنی یا بزاری رو پات

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2738
2706