2737
2734
عنوان

به شوهرم بگم یا نه؟

5462 بازدید | 143 پست

شوهر من رو رفت و آمد من خیلی حساسه که بدون خودش جایی نرم. تنها جایی که حق تنها رفتن بهشو دارم خونه بابامه... اونم خودش می‌بره خودش میاره بهم هم میگه حق نداری تو اون چند ساعت که اونجایی جایی بدون من بری... حتی خونه خواهرت 😟 ( منم دیگه عادت کردم بعد چند سال زندگی با این اخلاقش. در واقع مجبور شدم عادت کنم)

بعد من امروز عصر بعد مدت ها رفتم خونه بابام... شوهرم زود برگشت و گفت شب میام دنبالت.

بابام یه ویلا داره روزا تعطیل یا بیکاری می‌ره اونجا...

مامانم گفت بابات رفته ویلا میخواستم عصرونه و چایی ببرم براش بیا ماهم بریم اونجا پیشش عصرمون بگذره. من چون خیلی دلم میخواست برم اونجا و از طرفی هم روم نمیشد بگم شوهرم نمیازه گفتم باشه ولی یه لحظه شیطون رفت تو جلدم گفتم ولش کن به شوهرم نمیگم اگه بگم قطعا نمی‌زاره برم... حالا سرزنشم نکنید که چرا نگفتی یه لحظه زد به سرم...😑

رفتیم اونجا از شانس بدم یکی از آدمایی که شوهرم روش حساسه اومد اونجا ... پسر عموم که قبلا منو دوست داشته و با شوهرم قبلا بگو مگو و دعوا داشتن و دیگه چشم دیدن همدیگه رو ندارن و سایه همو با تیر میزنن.😒

منم همش به مامانم میگفتم از اینجا بریم برگردیم خونه مامان گفت زشته بمونیم پسر عموت اومده الان میگه من اومدم اینا فرار کردن...

خلاصه موندیم منم خداخدا میکردم تو این یه ساعت شوهرم زنگ نزنه بگه کجای چیکار می‌کنی. 

حالا همه چی خوب پیش رفت تا موقع برگشتن تا از در ویلا زدیم بیرون خواهر زاده شوهرم از اونجا رد شد و هممون با هم دید سلامی کرد و رفت...

من شوهرم اومد هیچی بهش نگفتم اما حالا استرس دارم میگم اگه خواهر زاده اش بهش بگه چی؟

نکه به منظور چون اصلا پسری نیست که اهل این کارا باشه ولی  مثلا جلوش از زبونش در بره...

نگید چقدر حساسی یا چقدر ترسویی...

آخه شوهرم خیلی حساسه رو این موضوع...

منم امروز پا رو دوتا از خط قرمز هاش گذاشتم.

یکی بدون اجازه اش رفتم...

یکی هم جایی موندم که پسر عموم بوده...

حالا به نظرتون خودم پیشا پیش با یه تم مظلوم نمایی بهش بگم؟ یا بیخیال شم همه چی رو بسپارم به خدا ...😣

خودت بگو یهویی شد رفتیم یچیزی دادیم بابا برگشتیم وقت نشد خبرت بدم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگو ،خواهرزاده اش بیکار نیست که بگه😒از نظر شما اینجوریه ولی اژ نظر خواهرزاده اش اینجوری نیست،ولی دیگه نرو 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
خودت بگو یهویی شد رفتیم یچیزی دادیم بابا برگشتیم وقت نشد خبرت بدم

اصلا چیزی به عنوان یه هویی پیش اومدن براش تعریف نشده ...

میگه تو هر شرایطی باید اطلاع بدی...

اینو قبول نمیکنه.😣

2738

یا خدا

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
عزیزم به خاطر خدا یه فکری برای این موضوع حساسیت شوهرت بکن. ببین قضیه امروز چقدررررر استرس بهت وارد ...

بخدا اگه بدونین چه به روزم اومد... اصلا نفهمیدم چی شد فقط از اول تا آخر استرس... کافر هم به حال من نباشه😔

ببین جلوش بایست ولی با سیاست و زیرپوستی

کم‌کم شروع کن رو مخش کار کن که حساسیتش کمتر بشه

و حتما هم بهش بگو ولی با یه لحن بیخیالی و بدون اینکه بخوای تحریکش کنی یا چیزی !

مثلا بابام روی یچیزایی حساسه ، بعد مامانم‌اونکارو انجام میده ، اخرش که میاد واسه بابام‌تعریف کنه با پرخاش و جوریکه بابام حساسیتش تحریک بشه تعریف میکنه! که کارش خیلی اشتباهه

تو باید با بیخیالی و کمی با احترام تعریف کنی بنظرم

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

درکت میکنم شوهر منم دقیقا عین شوهرت تویه

مامانم و خواهرم تویه ساختمون میشینن من خونه بابام برم اجازه ندارم چندتا پله برم بالا خونه خواهرم یبار رفتم بچم لو داد وکلی دلخوری شد بنظرم برای ارامش خودت پنهان کاری نکن دیگه جایی نرو که بخوای استرس بعدشو بگیری چون اصلا ارزش نداره و کار یبار میشه

بلاخره شما و شوهرتون توافق کردین سر این موضوع سعی کنین رعایت کنین . که باعث ناراحتی نشه ایشونم شما رو دوست داره هرچی باشه که اینطوری روتون حساسه این مهمه ! میخواستین اصلا مهم نبود براش ؟؟

خلاصه نگران نباشین

برای ما هم دعا کنین به کسی که دوسش داریم برسیم یا علی .

2706