2737
2739
عنوان

تجاوز

4550 بازدید | 77 پست

اول اینکه ۱۴ سالمه

سه شنبه حدود ساعت ۵ با دوستم که حدود ۵ ساله دوستیم و مامانش و پدر بزرگش و مادر بزرگش رفتیم بیرون..پدر بزرگ و مادر بزرگش وز یه شهر دیگه اومدن سفر اینجا و  قبلا هم دیده بودمشون یک بار...برگشتیم و من رفتم خونه ی دوستم..

حدود ساعت ۸ شب  بود که من رفتم توی حیاط با مادر بزرگم تلفنی صحبت کنم ..بابا بزرگش اومد منو به زور برد یه ور دیگه گفت اونجا بشین هی با دستش میکشیدم..خیلی هم زور داشت و من گفتم نه و رفتن یه جای دیگه اومد نشست کنار و شونمو وحشتناک محکم گرفته بود سعی کردم برم و بهونه بیارم اما نشد..با مامان بزرگم حرف زدم و سعی کردم تماسمو طولانی تر کنم اما اونم تموم شد و  ولم نکرد..گفتن بیاین شام بلاخره در رفتم..و ول شدم..خیلی ترسناک بود حدود ساعت ۱۰ شب اومد دوباره رو مبل بودم کنارم نشست و هی با موهامو بازی کرد و دست به سینم زد بین دست زدن به موهام خیلی سعی کردم خودمو بکشم کنار ولی نشد اونقدر ..

تونستم بلند شم برم بیرون دیگه..

فقط برادر ناتنیم میدونه و یکی از دوستام.. اونجا هم دوربین داره چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
2706