2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیاید

78 بازدید | 14 پست

انقد با رفیقم درمورد دعا نوشتن حرف زدیم دیروز استرس گرفتم

یکی بخواد دعا بنویسه چیا باید بدونه؟

من چی‌ بخونم اگر کسی واسم دعا نوشت دعاش نگیره

عین خوره افتاده تو جونم

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
دعا نمیگیره یعنی دعا نویسا برای چیزای بد دعا نمیدن البته بستگی داره طرف کی باشه با خدا باشه یانه&nbs ...

خب همون باید چی بخونیم؟

یا مثلا چیه باید بدونن؟

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش فکرنکن روزی چهل مرتبه سوره ناس وچهل مرتبه سوره اناانزالنابخون 

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2731
بهش فکرنکن روزی چهل مرتبه سوره ناس وچهل مرتبه سوره اناانزالنابخون 

هر روز ؟

اصلا اطلاعات شخصیت رو ب کسی نده حسادت کسی رو تحریک نکن و چهار قل رو هم زیاد بخون

مثلا چ اطلاعاتی

اگ اشنا باشه بدونه چیییی

هر روز ؟

بله هرروز

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2738
آشنا خب می تونه برات دعا بگیره ولی آخه خیلی کم پیش میاد

نمیدونم یهو افتاده تو جونم انقد ترسیدم😑

نترس بابا چرا باید دعا بدنت؟

نمیدونم انقد درموردش حرف زدم میترسم یکی بگیره

من باید بترسم که فامیلامون بد جنسن برا عمم دعا دادن بختش بسته شه برا منم می کنن بی شک 😅💔

برو پیش ی سید برات سرکتاب باز کنه😢😢

2706