2733
2739
عنوان

اینجا کسی هست خودش به شوهرش پیشنهاد داده باشه اول؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 43 پست

گفتی فامیلته پس فکر اینکارو از سرت بیرون کن حالا غریبه بود شاید بجوری میشد ولی فامیل اگه قبول نکنه میره به همه میگه😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینکارو کردم پشیمونم الان توی این ده سال زندگی موقع دعوا میگه من تورو نمیخواستم تو آویزونم شدی&nb ...

چه جوری گفتی واکنشش چی بود چیشد قبول کرد؟میشه کامل بگی ممنون

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜
2731
گفتی فامیلته پس فکر اینکارو از سرت بیرون کن حالا غریبه بود شاید بجوری میشد ولی فامیل اگه قبول نکنه م ...

غلط میکنه بره بگه بیجا میکنه پسره ی بیشعور😁

بله من با خواهرم درميون گذاشتم و خواهرم مستقيم بهش گفت بيا خواهرمو بگير (دوست شوهرخواهرمه) اون اول گ ...

ای جان عزیزن خداحفظش کنه ثمره تونو😍😍😍😍

یعنی انقدر بی جنبه هستن😑

اره من فامیل ایشون رو که نمیشناسم ولی بیشتریا همینطوری هستن😂😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2740
غلط میکنه بره بگه بیجا میکنه پسره ی بیشعور😁

ولی اگه گفت چی😂😂بنظرم ریسک فامیل رو نکن بالاست 😂خودت یکاری کن ازت خوشش بیاد مستقیم بهش نگو😂

منم غیر مستقیم بهش فهموندم دوسش دارم

الانم شوهرمه

ولی تو اینکار رو‌نکن

پشیمون میشی

اگه دوسش دتری و فامیل هستین سعی کن از طریق توحه و‌نگاه کردن بهش بفهمونی دوسش داری

اگه خودش بخادت پا پیش میزاره

ولی هییییچ وقت نرو سمتش

باوور‌کن پشیمون میشی

سعی کن زیاد بهش فک‌نکنی و اگر زمانی ازدواح کرد افسرده نشی

ولی اگه گفت چی😂😂بنظرم ریسک فامیل رو نکن بالاست 😂خودت یکاری کن ازت خوشش بیاد مستقیم بهش نگو😂

بابا خوشش اومده بود ازم گفت دوستت دارم تا گفتم ازدواج نکنیم تهش و بد رفتاری کردم رفت

2706