2703
2553

سلام عزیزای دل

کسی هست اینجا که اول خودش از پسری خوشش اومده ۱طرفه و اون نمیومده و رفته بهش گفته که دوستت دارم و الان ازدواج هم کردن یا تو رابطه ی پایدار عاشقانه به قصد ازدواجن؟؟؟

لطفا بگین چه جوری گفتین و واکنشش چی بود؟

خواهرا ،خواهرانه راهنماییم کنید من دوستش دارم اونم حس میکنم ترس داره فقط

فامیلم هست .

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من پیشنهاد ندادم ولی غیر مستقیم بهش فهموندم که دوسش دارم و بهش نزدیک شدم تا بتونه باهام راحت باشه بله ده ساله باهمیم و بچه داریم البته میگه من خیلی قبلش عاشقت بودم ولی می خواستم درسمون تموم بشه پیشنهاد بدم تو صبر نداشتی😂

حلالم کنید و خدانگهدار   
2714

من اینکارو کردم پشیمونم الان توی این ده سال زندگی موقع دعوا میگه من تورو نمیخواستم تو آویزونم شدی 

اصلا اینکارو نکن 

چون اگر واقعا دوستت داشت خودش میگفت الان پسرها دیگه نمیگن چون همه چی گرونه سکه ده میلیونه اگر هم تو بگی بخاطر دوستی شاید قبول کنه بعد یه مدت ولت کنه

باید نخ بدی

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706