2737
2734
عنوان

بین رشته روانشناسی و علوم تربیتی؟!

181 بازدید | 19 پست

دانشگاه پیام نور میخوام بخونم از بهمن ماه

کدوم بهتره به لحاظ بازار کار؟!

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

علوم تربیتی خیلی خیلی بهتره چون برای شاغل شدن فرصت زیادی هست البته یکی از شاخه های علوم تربیتی مشاوره هست حدودا سی واحد هم روانشناسی باید پاس کرد

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰
علوم تربیتی خیلی خیلی بهتره چون برای شاغل شدن فرصت زیادی هست البته یکی از شاخه های علوم تربیتی مشاور ...

ببخشید عزیزم اگه کاردانی یه رشته خونده باشیم و بخوایم برای کارشناسی علوم تربیتی بخونیم امکانش هست ؟پیام نور یا ازاد

میشه بگید چه جور رشته ای هست؟

آمورش و پروش خیلی نیاز داره به این رشته البته با آزمون استخدامی میگرن من خودم اموزش ابتدایی خوندم .امسال ازمون دارم علوم تربیتی کلی هست که اموزش ابتدایی هم جز علوم تربیتی هست.

آمورش و پروش خیلی نیاز داره به این رشته البته با آزمون استخدامی میگرن من خودم اموزش ابتدایی خوندم .ا ...

درساش سختن؟

و اینکه اگه کاردانی یه رشته ای خونده باشیم و بخوایم برای کارشناسی علوم تربیتی بخونیم آزاد یا پیام نور میشه؟

2706