2733
2734
من هفته پیش سونوی nt انجام دادم . دکترم گفت جنین نمی مونه ( سقط میشه ) . پشت گردنش یه کیست هست به نام کیستیک هیگروما و چون دید من خیلی نگران شدم . گفت هفته دیگه بیا دوباره سونو انجام بدم . نمیدونم این عارضه چی هست . اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم
ببخشید جوابتو ندادم انقدر حال روحیم بهم ریخته بود که دیگه سراغ سایت نیومدم آخه بچه اولم که همین مشکل و داشت 3 ماه کورتاژ کردم متاسفانه دومی هم باردارشدم اونم همونجور ................ حالا فعلا بی خیال شدم تا ببینم خدا چی میخواد .بهم گفتن این دفعه از روش تخمک گذاری خارج از رحم استفاده کنم اما میترسم نکنه بازم مشکل داشته باشه و تا آخر عمر بدبخت بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خانمی این سایتی که گذاشتم در مورد این عارضه نوشته وتصویر نوزادی که با این مشکل دنیا آمده را گذاشته به نظر من اگر بچه همچین مشکلی داشته باشه بهتره سقط بشه
http://cystichygroma.org
ببخشید جوابتو ندادم انقدر حال روحیم بهم ریخته بود که دیگه سراغ سایت نیومدم آخه بچه اولم که همین مشکل ...

سلام شماعلت روپیدانکردین یاازمایش خاصی ندادین الان بجه دارین یانه

ببخشید جوابتو ندادم انقدر حال روحیم بهم ریخته بود که دیگه سراغ سایت نیومدم آخه بچه اولم که همین مشکل ...

سلام شما هنوز تو سایت فعالیت داری؟ منم بهم گفتن بچه کیست هیگروما داره شما چیکار کردی؟

سلام .والا نمیدونم این سیستگ هیگرما چیه الکی هم میگن مربوط به جنین دختره .من ان اتی اول رو رفتم گفت بچه پسره و هیگرما داره .هفته ۱۵ سونوی ساده رفتم گفت بچه دختره و این سیستگ هیگرما بیشتر مال دختراست باید سقط کنی .۴ میلیون دادم دکتر سقط کردم چند روز پیش و بچه توی خونه دنیا اومد .یه پسر خوشگل و سالم .انقد ناراحتیم منو شوهرم .هنوز عذادارم که چرا به حرفشون گوش دادم .سه تا دختر دارم خدا بهم یه پسر داد بعد چند سال که با ندونم کاری دکترای احمق با دست خودم سقط کردم چون میگفتن ۱۰۰درصد مشکل داره .ازتون خواهش میکنم شما که میخواید سقط کنید حداقل یه سونو رنگی بدید یک هفته صبر کنید مثل من نشد😥😥