2737
2739
بمیرم برای دلت توروخدا کوتاه نیا اینقدر برو پزشک قانونی پرونده تشکیل بده شکایت کن چرا باید همش کتک ب ...

خدا نکنه عزیزم برام دعا کن فکرشو بکن بعد دعوا وکتک کاری با من با دوستاش رفته پی تفریح

خدا نکنه عزیزم برام دعا کن فکرشو بکن بعد دعوا وکتک کاری با من با دوستاش رفته پی تفریح

خدا از سر تک تک مردای این مدلی نگذره چقدر تو مظلومی خدا به دلت نگاه کنه. منه ناچیز هم برات ایت الکرسی میخونم دوستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی برام عجیبی  یا تو زیادی دل رحم مهربونی یا من زیادی کینه ای و حساس نمیدونم

کینه ای نیستم نه زیاد مهربونم نه آخه نمیدونی که انقدر تو خونه پدرم اذیت شدم که نگو شوهرم فرشته نجاتم شده تو دونیا

من مجردم. ولی مامانم میگفت همون یه هفته ی اولی که تازه عروسی کرده بودن بابام زده بودتش. میگفت اونموقع با گریه و التماس معذرت خواهی کرد که مامانم برنگرده . مامانمم قبول کرده بود. بعد بیستو دو سال هر موقع دعواشون میشه میزنتش. قبلا عذرخواهی میکرد ولی الان دیگه نه. 

مغزتو بکار بنداز دختر. هرچه زود تر ازش جدا بشی بهتره.چون درست بشو نیس که هیچ بدترم میشه. من به عنوان یه بچه ای که تو همچین خانواده ای بودم هیچ وقت کتک خوردنای مامانمو یادم نمیره.

لطفا یکم فکر کن ومنطقی باش که چند سال دیگه نیای تایپیک بزنی که« شوهرم خیلی مرد بدیه کتکم میزنه . بنظرتون چیکار کنم»😂

حالا دیگه خود دانی. چون مردی که به راحتی رو زن دست بلند میکنه اونم تو دوران آشنایی مطمئن باش که برای زن جماعت هیچچچچ ارزشی قائل نیس و هر بلایی بخواد به راحتی سرت میاره

2738