2737
2739
عنوان

یعنی واقعا شورشو در اوردین همگییییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 48 پست
نه خواهر وقتی منو و تو به حای اینکه دختر هارو ازاد نگه داریم ( حالا نه اینکه دیگه همکاری کنن) عقده ...

بیین والا دخترا الان دیگه از آزادی فراتر رفتن برو اینستا رو نگاه کن من نمیدونم یه عده دیگه چجور آزادی میخوان بخدا یه چیزایی از همین دخترا کم سنو سال میبینی کرک و پرت میریزه دیه هر چیزی یه حدی  

بیین والا دخترا الان دیگه از آزادی فراتر رفتن برو اینستا رو نگاه کن من نمیدونم یه عده دیگه چجور آزاد ...

خب همین دیگه 

یه سری های یه جوری ازادی دارن که اصلا به قول شما ادم وقتی میبینشون کرک و پرش میریزه 

یه سری های دیگه هم همش نشستن تو خونه افسرده شدن 

خب چرا باید این شکلی باشه اخه؟

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همین دیگه  یه سری های یه جوری ازادی دارن که اصلا به قول شما ادم وقتی میبینشون کرک و پرش میر ...

شما میگید همگی شورشو در آوردین از بس دخترو محدود کردید ،اصلا موافق نیستم اون قدیم بود الان والا خوب آزادمیگردن همه

شما میگید همگی شورشو در آوردین از بس دخترو محدود کردید ،اصلا موافق نیستم اون قدیم بود الان والا خوب ...

شمام که گفتی همه 

اصلا اینطور نیس

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2731