2737
2734
عنوان

یعنی واقعا شورشو در اوردین همگییییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 48 پست
واقعا فکر میکنی دختر ۱۳ ۱۴ ساله باید به صورتش دست بزنه و ابرو هاشو برداره؟

اشکالش چیه؟

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا کتک خوردن زنا یا خیانت مردا ربطی به برداشتن پشم و کرک دختر 14 ساله نداره  اصلا برد ...

خواهر من ، من مثال زدم اینا رو 

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
واقعا فکر میکنی دختر ۱۳ ۱۴ ساله باید به صورتش دست بزنه و ابرو هاشو برداره؟

والا یهو بیاد موهاشم رنگ کنه😂

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
2728

دیروز یکی تاپیک زد 5ساله با برادرش قهره چون دوست پسر داشت برادرش زده بودش تحقیرش کرد تو سرما از خونه انداختش بیرون تا صبح تو سرما می‌لرزید بعد یه کاربر کامنت گذاشته بود برو از برادرت عذرخواهی کن برادرته و .... 😒 واقعاااا متاسف شدم براش 

گلم تو این عده ای که تو کوچه خیابون میبینی دختر ۱۰ ساله مو رنگ کرده و اینا فقط همون دختر ده ساله. نی ...

خب نشستن تو خونه و درس خوندن که خیلی بهتر از اینکه دختر نوجوون با کارای بزرگترا آشنا بشه. 

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2740
خب نشستن تو خونه و درس خوندن که خیلی بهتر از اینکه دختر نوجوون با کارای بزرگترا آشنا بشه. 

👏👏👌

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
دیروز یکی تاپیک زد 5ساله با برادرش قهره چون دوست پسر داشت برادرش زده بودش تحقیرش کرد تو سرما از خونه ...

وقتی یه دختر به خاطره داشتن دوست پسر توسط پدرش سوزونده میشه توقع دیگه ای داری؟

نه خواهر

وقتی منو و تو به حای اینکه دختر هارو ازاد نگه داریم ( حالا نه اینکه دیگه همکاری کنن) عقده ای بار نمیان 

من هیچ من نگاه🥴😬

یعنی دلیلش مشخص نیست؟؟؟😉

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
نه خواهر وقتی منو و تو به حای اینکه دختر هارو ازاد نگه داریم ( حالا نه اینکه دیگه همکاری کنن) عقده ...

تا اینکه آزادی چی باشه عزیزم!؟ به نظر من اینکه یک دختر تو یک خانواده ی خوب بزرگ بشه و تفریحات سالم کنار والدینش داشته باشه ، محبت خانوادش درک کنه و برای پیشرفت و تحصیلش تلاش کنه عین آزادی! ولی خب یک جریانات اشتباهی هم هست آزادی رو تحت عنوان تو خیابون ها چرخیدن،  کافه و رستوران رفتن و آرایش و مهمونی خلاصه میکنن، چیزایی که تو کشورهای دیگه هم اون خانواده های تحصیلکرده و فرهنگی براشون یک ضد هنجار!

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.