2752
2734
عنوان

پدر و مادرم همو کتک میزنن و فوش میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 52 پست
ببين روحيتو حفظ كن  چند سالته ؟ شرايط درس خوندن داري ؟  با مادرت صحبت كنين بتونين يه كار ...

من۱۷سالمه و اصلا ب درس علاقه ندارم ولی پدرم تحت هییییچ شرایطی اجازه خروجم از خونه رو نمیده

من۱۷سالمه و اصلا ب درس علاقه ندارم ولی پدرم تحت هییییچ شرایطی اجازه خروجم از خونه رو نمیده

اشتباه بزرگي ميكني 

تنها راه نجاتت درسه 

به واسطه درس ميري دانشگاه 

ممكنه با ادم خوبي اشنا شي 

ازدواج كني موفق بشي 

شغل خوبي داشته باشي 

ولي با درس نخوندن چي ؟؟؟ 

اجازه كار كردن هم كه نداري 

حتما ب درست برس 

حتمااااااا

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هیییچ انگیزه ای ندارم نه برای درس خوندن نه برای ادامه ب این زندگی

پس تو همين باتلاقي كه هست بمون 

كسي براي تغيير و نجات زندگيش كاري نميكنه نه بايد منتظر غيب باشه نه كسي مياد فرشته نجاتش شه 

همه چيز خودتي 

تا وقتي كه نخواي تغيير بدي 

وضعيت ازين بدتر هم ميشه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2731
پس تو همين باتلاقي كه هست بمون  كسي براي تغيير و نجات زندگيش كاري نميكنه نه بايد منتظر غيب باش ...

اخه مگه دست منه من اگر دست خودم بود خودمو تو این خانواده نمیزاشتم که! چشم من سعی خودمو میکنم ولی مطمعنم پدرم مانع درسمم میشه

اخه مگه دست منه من اگر دست خودم بود خودمو تو این خانواده نمیزاشتم که! چشم من سعی خودمو میکنم ولی مطم ...

تو درستو بخون 

تو بخواه 

كسي كه بخواد شده يواشكي هرجور شده كارشو ميكنه ! 

مادرت اگر ببينه اشتياق تورو ببينه موفق ميشي هرجور شده ميزاره بري حمايتت ميكنه 

٤ تا فاميل ميان وساطت ميكنن ميري دانشگاه 

ولي كوتاه نيا 

بايد بجنگي

مرسی از تشویقتون واقعا ممنون

سعي كن خودتو بكشي بالا اگر خودتو نشون بدي ميتوني از كادر مدرسه بخواي با خانوادت صحبت كنن واسه ادامه دادن مطمئن باش حتي معلمات مدير مدرسه ميان با مادرت صحبت ميكنن كه بتوني دانشگاه بري