2733
2739
عنوان

بی خوابی ،اعتیاد

125 بازدید | 7 پست

خانما من حدود ۵،۶ ماهه مشکل خواب پیدا کردم خیلی دارم اذیت میشم خب تو گذشته خیلی سختی کشیدم خیلی اتفاقها برام افتاد ولی کلا فراموش کردم و بهش فکر نمیکنم ازدواج کردم خداروشکر همسرم خوبه ولی شبا نمیتونم بخوابم همش فکر میکنم چند وقته قرص خواب میخورم شاید بگم ۱۰ روز فراموشی گرفتم درباره قرصه تحقیق کردم گفتن اعتیاد آوره و فراموشی میاره چیکار کنم مشکلم حل بشه همسرم مخالفه برم پیش روانپزشک میگه تو هیچ مشکلی نداری فقط باید فکرو خیال نکنی ولی نمیشه اگه تجربه دارین کمکم کنین لطفا چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرخود دارو نخورید.

به همسرتون هم بگید که مشکل خاصی ندارم فقط میرم خیالم راحت بشه. برید پیش متخصص مغز و اعصاب اگه نمیخواید برید روان پزشک. این چیزا فقط اسمش بزرگه. وگرنه قرار نیست هرکسی می‌ره مشکل خاصی داشته باشه. بگید می‌خوام درمورد همین قرص خواب و عوارضش باهاش مشورت کنم.

2731

من مشکل دیسک گردن داشتم رفتم دکتر مغز و اعصاب

به من این قرص رو داد . دز نیم.ولی من چون میخواستم وابسته نشم ا ون رو هم نصف میکنم .

قرصای دیگه هم برای آرامش داده ولی این موثر تر و بهتر و بی خطر تر بود.

خیلی اروم میکنه .مامان و بابای من چندین ساله دارن استفاده میکنن

الان اصلا نمیتونم فکرمو کنترل کنم همش به همه چی فکر میکنم به آینده و کارم و ....

از روش شکست الگو خواب استفاده کن. سر یه ساعت خواص برو تو رخت خواب و بعد 6 ساعت بیدار شو. حتی اگر نخوابیده باشی. هفته اول زجر اوره. اما به خدا هر روز که می گذره ساعت خوابت بیشتر میشه. باید الگو های نامناسب خوابتو به حد نابودی ببری. حق نداری جز در اون 6 ساعت تعیین شده بخوابی یا به تخت بری. بعد 4یا 5 روز به مروز از شبی 2ساعت بهتر میشه. 

2738