2733
2739
عنوان

ترشح سبز در بارداری..

193 بازدید | 8 پست

سلام ترشحم بدون بو خارش سوزشه ک دوبار پماد کلتریمازول داد زدم و یه ورق مترونیدازول و سفیکسیم ک رفت بعد دو هفته برگشته باز اما کمتره  رنگش چیکار کنم بره  باردارم  تو پنج ماهم

🥰🤱🏻

گل سرخ شما باردار شدی گلم😍😍 ب سلامتی مبارکه 

چند هفته ای ؟؟ 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
19 هفتم عزیزم مرسی عشقم 😍😘

اخی خدا بهت ببخشه عزیزم ب سلامتی نی نی دخمله ؟ آنومالی رفتی ؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
اخی خدا بهت ببخشه عزیزم ب سلامتی نی نی دخمله ؟ آنومالی رفتی ؟

سلام اره عزیزم دختره متاسفانه شریان رحمی و ناف مشکل داره اسپرین دادن اگ بهتر نشه انوکستا بزنم هر روز مشخص نیس بمون.

🥰🤱🏻
سلام اره عزیزم دختره متاسفانه شریان رحمی و ناف مشکل داره اسپرین دادن اگ بهتر نشه انوکستا بزنم هر روز ...

بزن دیگ انوکسا منم دارم میزنم سمت راست فقط شریان دارم 

چرا معلوم نیست بمونه توکلتو ب خدا کن من از اول داشتم شریان رو الان رسیدم ۲۷ هفته نگران‌نباش من هرشب اسپیرین هم میخورم 

بزن دیگ انوکسا منم دارم میزنم سمت راست فقط شریان دارم  چرا معلوم نیست بمونه توکلتو ب خدا کن من ...

جدی وای خداروشکر که سلامته نی نیت..خداکنه سالم طی کنیم این بارداریو فعلا اسپرین داده شبی یکی امپول گفته از دو هفتع دیگه میده.‌.خیلی نگرانم من سمت چپم نرماله سمت راشتم خیلییی مقاومت داره ورید نافی هم یکنواخته..

رشد بچم هم مثلا ۱۸ هفته و یک روز رفتم انومالی یکی از اجزاش ۱۸ هفته بود یکی ۱۷ هفته و پنج روز یکی ۱۷ هفته یکی ۱۷ هفته یک روز  رشدش میگن بخاطر خونرسانیه اینجوری شده برا شما  چجوری بود انومالیتون الان رشدش خوبه؟ وزنش چی

🥰🤱🏻
2738