2737
2739

چرا این قلب لعنتی واینمیسه چرا از زور فشار روحی سکته نمیکنم حتی آیت الکرسی خوندم امشب بمیرم

کاش هر موقع دوست داشتیم میشد زندگیمون رو تموم کنیم 

منم همینطورم ولی میگذره کاری نمیشه کرد😔

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با تموم وجود ع خدا میخام اون پسره هم منو دوس داشته باشه میخام برا ی بار که شده بغلش کنم با ی دل سیر نگاش کنم مث قدیما... به یاسینِ قرآنش خیلی دوسش دارم جوری که دوسش نداره حتا مادرش اونو اندازه من🙂

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2738
ببخشیدا ولی از شما بعید بود این حرف

سلام چی؟🤕

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
جالبه  منم تا چند ساعت پيش كه با شوهرم مشكل داشتم همين بود و ميخاستم بميرم اما حالا كه است ...

باز خوبه بعد چند ساعت آشتی میکنی 

ولی من حالا این داستان ادامه داره اونم نمیدونم سر چی 

2706