2733
2734

من احمق عاشق یکیم که منو دوس نداره ، من راضی شدم که باشه به عنوان دوست معمولی فقط باشه ولی 

یک هفتس فهمیدم تنظیمات تلگرامشو یه جوری درست کرده که من عکس پروفایلشو نتونم ببینم ( با یه گوشی دیگه چک کردم فهمیدم فقط برا من عکسش نمیاد) 

منم گفتم یه مدت پیام ندم ببینم پیام میده یانه 

پیام که نداد هیچی الان دیدم پیامای قبلیمونم از تلگرام پاک کرده 

چیکار کنم بچه ها بهش پیام بدم ؟ چی بگم ؟ من پیام ندم اون دیگه هیچ وقت پیام نمیده

به روش بیارم که چرا اینجوری کرده؟ 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وختی نمیخادت چرا انقد خودتو خراب میکنی حقیر میکنی خفت میدی نابود کن اون عشق یک‌طرفه رو بی رحم باش ظا ...

الان که مثلا دوست معمولی بودیم‌چرا اینطوری کرد 

الان که دوست معمولی هستیمم بهش پیام ندم ؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
خواهش میکنم خودتو خوار نکن

عزیزم الان دوست معمولی هستیم 

یعنی دیگه بهش پیام ندم ؟ 

خودتو کوچیک نکن

اخرین بار اون یه عکس فرستاد منم استیکر فرستادم در جواب 

یعنی من دیگه پیام ندم ؟ اخه من پیام ندم دیگه پیام نمیده 

عزیزم الان دوست معمولی هستیم  یعنی دیگه بهش پیام ندم ؟

به نظرم اون حتی نخواسته دوست معمولی باشین 

منم احساس تو درک میکنم چون عاشق بودم ولی از من میشنوی بهش پیام نده 

به نظرم اون حتی نخواسته دوست معمولی باشین  منم احساس تو درک میکنم چون عاشق بودم ولی از من ...

ببخشید عزیزم مزاحمت میشم اخرین بار اون یه عکس فرستاد منم استیکر فرستادم در جواب 

بعد اون نه اون پیام داد نه من یعنی شما میگی دیگه پیام ندم ؟ اخه میدونم پیام ندم اون پیام نمیده خیلی حالم بده

ببخشید عزیزم مزاحمت میشم اخرین بار اون یه عکس فرستاد منم استیکر فرستادم در جواب  بعد اون نه او ...

خواهش میکنم عزیزم 

لزومی نداره اول تو شروع کنی پیام دادن خودش بخواد پیام میده 

پسرا دخترای قوی رو دوس دارن نه ضعیف

2706