2737
2739

من شوهرم نیس نمی‌گذره

من منم واسه من مهم خودمم مهم نیست تو کی هستی یاد بگیر همیشه اول ب خودت احترام بزاری احترام پیش از حد خوبی پیش از حد ممنوع اگه ی موقع بخاطر احترام ب کسی از حق خودت گذشتی بدون اول بخودت بی احترامی کردی خوبی هیچ وقت یاد کسی نمیونه پس انقــــــــد خوب نباش بزار کمی بفهمن که میتونی بد باشی اونوقت پیش همه خوبی😊 ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دل من خیلی گرفته از خودم نه از کسی

منممم دلم گرفته از خودم ناراحتم از خودم چون کاریو کردم که نباید من ادم اینکار نبودم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

من روزام شبام همینه همیشه

ولی امیدوارم هر کی این پست منو خوند و بقیه ، زندگیتون و  زندگیشون همیشه سرشار از آرامش و خوشی و سلامتی باشه

امیدوارم به حاجتهاتون برسین همگی

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2738
من روزام شبام همینه همیشه ولی امیدوارم هر کی این پست منو خوند و بقیه ، زندگیتون و  زندگیشون هم ...

امضاتون خیلییی غمگینه اخه چرااا

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
منممم دلم گرفته از خودم ناراحتم از خودم چون کاریو کردم که نباید من ادم اینکار نبودم

من دلم گرفته از خودم چون سرمو بلند کردم عاشق یه مردی شدم که دوستم نداره و سه ساله در گیرم از این دلم گرفته که شب روز برام نمونده

میخوابم کابوس دوست دخترش

بیدارم خودش و فکر دوست دخترش بیمار روانیم 

مجنوووووونم مجنون

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 
امضاتون خیلییی غمگینه اخه چرااا

مهم نیست 

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
مهم نیست 

امیدوارم دلتون اروم بشه به حق امام زمان 😊

من دلم گرفته از خودم چون سرمو بلند کردم عاشق یه مردی شدم که دوستم نداره و سه ساله در گیرم از این دلم ...

عزیزم باید به این باور برسی که هیچکس ارزش نداره 

اول اخرش خداست که با ما میمونه من کسیکه ادعا میکرد دوسم داره ولم کرد 😑

امیدوارم دلتون اروم بشه به حق امام زمان 😊

ممنونم 

خدا به شما آرامش بده انشالله🙏

2706