2737
2739
عنوان

خواستگار داشتم امشب

167 بازدید | 15 پست

اگه یکی بیاد که همه چیش از معیارهاتون بالاتر باشه ولی قیافش خیلی  معمولی باشه بهش جواب مثبت میدین؟چرا؟

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

بله

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قیافه ش معمولی بوده کج و کوله که نبوده.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

قیافه اهمیتی نداره البته ن اینکه قیافش داغون باشه ها ولی مصلن من خودم معمولی عم اونم دوس دارم معمولی باشه در عوض عاشق باشه ، مهربون باشه ، خوش اخلاق باشه ، وقت بزاره برام ...

پول هم فقط در حدی ک بتونه از پس زندگی بر بیاد کافیه ، پول زیاد بدبختی میاره

2738

خیلی خوبه كه معیارها رو داشته باشه و قیافه معمولی یعنی تناسب و به دل نشستن، دیگه اگه ادم قبول نكنه ایراد بنی اسرائیلی گرفته

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
درسته قيافه هم ملاكه ولى معيار درستى براى انتخاب نيست اصلا باطن طرف مقابلت بايد صاف و بى الايش باشه ...

ینی حتی اگه خیلی براتون جذابیت نداشته باشه بازم قبول میکنید؟

مشخصه که آره قیافه بعد یه مدت طبیعی میشه در حدی باشه که خودت قبولش کنی و حس بدی بهش نداشته باشی با ت ...

پس بگم بیان ؟ینی صحبت کنیم باهم؟

چرا ؟آخه قیافه هم مهمه بالاخره 

دوس داری یه مردی داشته باشی ک قیافش مث قرص ماه باشه ولی نتونی یه کلام باهاش حرف بزنی؟ اخلاق نداشته باشه یا خسیس باشه.

ما تو فامیلمون یه پسره هست داماد یکی از فامیلاس انقد خوشگله ک میبینیش ضعف میکنی ولی GPS وصل کرده ب گوشی زنش ک ببینه هر لحظه کجاست و زیر نظر داشته باشتش چون شکاکه در صورتی ک خودش چون خوشگله همش با این و اون لاس میزنه  .

دوس داری توعم؟ سخت نگیر دختر 

دوس داری یه مردی داشته باشی ک قیافش مث قرص ماه باشه ولی نتونی یه کلام باهاش حرف بزنی؟ اخلاق نداشته ب ...

نه واقعا این مدلی دوس ندارم به سر زندگیم بیاد .ممنون از راهنماییتون

چرا ؟آخه قیافه هم مهمه بالاخره 

قیافه اش گفتی معمولیه..زشت نبست که..الان من که چندساله خانه دارم میگم بهت،قیافه مهمه ولی شغل ودرآمد و موقعیت و خانوادش مهم ترن

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2706