2733
2739

اگه شرایط خاستگارتون درجه یک باشه یعنی اخلاق عالی،از لحاظ مالی فول به تمام معنا،باسواد،مرد زندگی خلاصه خیلییی خوب باشه 

قبول میکنید تو ۱۷ سالگی ازدواج کنید و بعدش برید توی خونه با خونواده شوهر زندگی کنید؟

البته حالت آپارتمانی داره یعنی واحد جداس

سنم کمه اما خونوادم خیلی راضین یعنی بابام که میگف زیر ۲۰ ازدواج ممنوع راضی شده

اینم بگم من درسم خیلی خوبه و با ادامه تحصیلم هیچ مشکلی ندارن اما گفتن باید تو یه ساختمون باشیم

درکل شما بودین قبول میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه

هم برای خودم ۱۷ رو سن ازدواج نمیدیدم، هم از زندگی کنار خاحواده ها خوشم نمیاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

من که دلم آب شد 😁😁 ولی اینم حواست باشه باید بفهمی خونواده پسره چه جور آدمایی هستن. من تازگیا یکی از اقوام که همه میگفتن خوشبخت طایفه هست فهمیدم که یک درصد هم از زندگیش راضی نیست بخاطر ظاهر شوهرش و خانواده شوهر. خیلی انتخاب سخت شده

بستگی به اخلاق خانواده شون هم داره  خوب تحقیقات کنید درموردشون  اگه خانواده ارومیه باشن ...

طرف پسرعممه کامل میشناسمش خونواده خیلی آروم و فهمیده و بافرهنگی هستن

نه.چون تو زمان خودم هم واقعا قبولی تو دانشگاه و یه شغل رسمی داشتن ملاک بود.برا ۱۷ سال خیلی زوده ازدواج.پسر هر چقدرم خوب باشه بازم قبول نمیکنم نزدیک خانوادش زندگی کنم..شاید من یه شب دعوام بشه صدام بالا بره..شاید یبار بخام مسافرتی برم که دوس ندارم کسی بدونه..

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .