2737
2739
عنوان

فک کنین خواهرتونم

76 بازدید | 16 پست

یه خواستگار اومده که تمام ملاک های اخلاقی و رفتاری که دوس دارم رو داره و حتی خیلی بالاتر از حد تصورم خوبه ،مادرشم زن خیلی فهمیده ای هست ،ولی قیافش خیلی معمولیه و حس میکنم جذاب نیس واسم .شما بودین چیکار میکردین؟

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
قطعا قبول میکردم چون قیافه برام زیاد مهم نیست همین که معموی باشه کافیه 

آخه پایین تر از حد قابل قبول خودمه قیافش ،بازم قبول میکنین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا و جدی میگم اگه اخلاقی و خانوادگی همون چیزی بود که میخواستم کچلم بود قدشم کوتاه بود قبول میکردم مرد نباید قشنگ باشه که ☺️ تو خوشگل باش و به خودت برسی کافیه 

هم مومنه هم دست به خیره ،مهربونه خوش اخلاقه خیلی هم سر به زیر بود ،همین قیافش فقط برام حس کردم جذابیت نداره .

2738

ببین شوهر من هم خوشگله هم قد بلند خوشتیپ همم بیبی فیسه ۴۰ سالشه همه میگن انگار ۲۵ سالشه ولی از وقتی ازدواج کردم روزگار منو خانوادمو سیاه کرده همش کتکم میزنه همیشه خدا عصبانیه فقط عربده میکشه دعوا دعوا و دعوا همین از مرد بودن فقط پول درآوردنو بلده

واقعا و جدی میگم اگه اخلاقی و خانوادگی همون چیزی بود که میخواستم کچلم بود قدشم کوتاه بود قبول میکردم ...

واقعا ؟؟؟ آخه میترسم قبول کنم و هیچ حسی بهش پیدا نکنم ،از طرفی هم میترسم ردش کنم و بعدا بگم کاش کچل بود ولی زنش میشدم

ببین شوهر من هم خوشگله هم قد بلند خوشتیپ همم بیبی فیسه ۴۰ سالشه همه میگن انگار ۲۵ سالشه ولی از وقتی ...

بله درسته بعضی مردا این شکلی ان 🤔حرفتون منطقیه

واقعا ؟؟؟ آخه میترسم قبول کنم و هیچ حسی بهش پیدا نکنم ،از طرفی هم میترسم ردش کنم و بعدا بگم کاش کچل ...

پس عاقلانه فکر کن و باهاش برو بیرون صحبت کن ببین اگه بازم هیچ جوره به دلت نمیشینه پس دیگه ردش کن

ولی باور کن مردا تیپشون خوب باشه حله قیافه واقعا مهم نیست الان تو این شرایط ادم خوب و موقعیت خوب کم پیدا میشه 

خداروشکر پس اگه مشکل فقط قیافه ست که بعد چن ماه واست عادی میشه 

نمیدونم والا پس ینی بگم بیان که صحبت کنیم؟

پس عاقلانه فکر کن و باهاش برو بیرون صحبت کن ببین اگه بازم هیچ جوره به دلت نمیشینه پس دیگه ردش کن ول ...

خیلی ممنون از راهنماییتون 🙏🏻🌹🙏🏻🌹

2706