2733
2734

خب یک عدد پسر خاله شما رو دوس داره عایا؟

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

روزای مدرسه تموم شد و من دیوانه وار دوسش داشتم تا اینکه دانشگاه قبول شد و رفت یه شهز دیگه و حس کردم احساساتش تغییر کرده ولی من هنوزم دوسش داشتم و البته کسی جز دوستامو ازین احساس من خبر نداشت ولی اونو خواهرش و مادرش میدونستن

بعد از لیسانس برگشت شهرمون و منم لیسانس گرفتم و مشغول خوندن درس واسه کنکور ارشد شدم که بازم سیگنال دادنش شروع شد ...هیچ وقت زبانی به هم ابراز علاقه نکردیم و تنها یه بار دستمو گرفت و من از شدت خجالت دستمو کشیدمو ازش فاصله گرفتم

ارشد قبول شدم و رفتم تهران ...البته این وسطا همیشه خالم و دختر خالم سعی میکردن به من بفهمونن که منو نمیپسندن برای پسرشون...سرگرم درس و دانشگاه شدم و سعی کردم فراموشش کنم اما مگه میشد عشقی که با من بزرگ شده بود و تا اعماق وجودم ریشه داشت رو فراموش کنم

دو سال ارشد تموم شد ....و در این بین پسرخالم از دختر داییم خواسگاری کرد و جواب رد شنید و منم دیگه بهش فکر نکردم بعدها فهمیدم وقتی به خانوادش گفته منو میخاد خالم از طریق یه نفر دیگه به مامانم گفته طوری که مامانم رد کنه و نقشش هم گرفت و به مامانم برمیخوره که چه وضع خواستگاریه و بعد خالم دائم میرفت خونه داییم تا پسرشو قورباغه پز کنه و مهر دخترداییم ب دلش بیوفته و همینم شد ولی دختر داییم قبول نکرد