2737
2739
عنوان

زایمان در هفته ۳۹

3339 بازدید | 57 پست

مامانای گل من تو ۳۹هفته رفتم ولی هیچ لکه بینی و دردی ندارم ورزش و پیاده روی هم میکنم ولی انگار نه انگار چیکار کنم زودتر زایمانم بشه بچه کوچیک دارم واقعا دیگه سختم شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پله نوردی و رابطه 

یه سری دمنوش ها هم هست که اینجا میگن اما من اطلاعی ندارم

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2728
تجربه ای ندارم عزیزم اگه تونستی دعام کن خدا بهم بچه ی سالم بده وبارداری بدون استرس😢

انشالله خدا یه نی نی سالم بزاره تو دامنت گلم حتما دعات میکنم سر زایمان من یه لیست از اسم هارو نوشتم که یادم نره سر زایمانم دعاشون کنم

2740
هم پله رفتم هم نزدیکی بدون جلوگیری 

انشالله به زودی نی نی سالم و خوشگلتو بغل میگیری این سختیام خاطره میشه 🥰

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
روغن کرچک بخور. ولی بذاری وقتش برسه بهتره

هرچی بگذره درشت تر میشه زایمانم سخت میشه یکی از دوستام طبیعی میخواست ۴۰هفته اش شد ولی بچه درشت بود لگنش کوچیک بود نسبت به بچه آخر سزارین شد دیگه چقد رشد کنه بسه دیگه

انشالله به زودی نی نی سالم و خوشگلتو بغل میگیری این سختیام خاطره میشه 🥰

بچه کوچیک دارم خیلی سختمه امشب خوندم خاکشیر با تخم شربتی هم تاثیر داره یه لیوان بزرگ درست کردم خوردم دعا کن تاثیر بزاره دردام شروع شه

هرچی بگذره درشت تر میشه زایمانم سخت میشه یکی از دوستام طبیعی میخواست ۴۰هفته اش شد ولی بچه درشت بود ل ...

دقیقا اتفاقی ک واسه من افتاد. هفته ۴۱ بزور روغن کرچک اومد‌. وزن ۴۲۰۰ و زایمان طبیعی

یعنی مردم و زنده شدم

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
انشالله خدا یه نی نی سالم بزاره تو دامنت گلم حتما دعات میکنم سر زایمان من یه لیست از اسم هارو نوشتم ...

ممنونم ازت عزیزم ۴تاسقط و یه زایمان زودرس داشتم😞انشاءالله ک زایمان خیلی راحتی داشته باشی و قدم نینیت پراز خیر وبرکت و سلامتی باشه😍

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
بچه کوچیک دارم خیلی سختمه امشب خوندم خاکشیر با تخم شربتی هم تاثیر داره یه لیوان بزرگ درست کردم خوردم ...

ان شالله عزیزم . سر زایمانت برای نی نی سایتی های منتظرم دعا کن گل خانم 🥰

دقیقا اتفاقی ک واسه من افتاد. هفته ۴۱ بزور روغن کرچک اومد‌. وزن ۴۲۰۰ و زایمان طبیعی یعنی مردم و زند ...

واااای ماشالله بهت من نمیتونم 

به نظرت روغن کرچک تاثیر داره؟

2706