2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب در چه موردش تجربه میخوای ؟؟ 

من خودم ترکیه رفتم بپرس تا راهنماییت کنم

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2731
2738
کلا با ایرانیا رفتارشون چه جوریه هزینه همه چی دیگه فعلا اینا به ذهنم میرسه

واقعا رفتار خاص و بدی ندیدم ازشون راستش ....خیلی معمولی . خب ترکیه توریست زیاد میره . هزینه هم به نظرم با تور خوب نیست . ادم خودش بره خیلی به صرفه تر براش درمیاد . 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
واقعا رفتار خاص و بدی ندیدم ازشون راستش ....خیلی معمولی . خب ترکیه توریست زیاد میره . هزینه هم به نظ ...

باز من برعکس شو شنیدم برای هزینه اش زبونشون چی فارسی میفهمن

باز من برعکس شو شنیدم برای هزینه اش زبونشون چی فارسی میفهمن

عزیزم الان از هرکی بپرسی میگه تور اصلا به صرفه نیست . نه فارسی نمیفهمن . ما اونجا انگلیسی حرف میزدیم . ترکی هم از گوگل مترجم کمک میگرفتیم