2733
2734
عنوان

مادر شوهرم میگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 21 پست
من همین علائمو داشتم فک میکردم معدمه رفتم سونوگرافی دادم سنگ صفرا داشتم  البته ایشالله شما همچ ...

خدا کنه اخه شوهرمم کیسه سفراشو در آورده خیلی ادیت میکشه

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
خدا کنه اخه شوهرمم کیسه سفراشو در آورده خیلی ادیت میکشه

منم عمل کردم کیسه صفرامو درآوردم ایشالله شما این مشکلو نداشته باشی ببخش عزیزم نگرانت کردم

الان شوهرت چرا اذیت میشه گلم بعد از عمل چه مشکلی داره؟ 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عمل کردم کیسه صفرامو درآوردم ایشالله شما این مشکلو نداشته باشی ببخش عزیزم نگرانت کردم الان ش ...

گوشت نمیتونه بخوره معدش درد میکنه غذاهای سنگینم همینطور

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
گوشت نمیتونه بخوره معدش درد میکنه غذاهای سنگینم همینطور

ما ها که کیسه صفرا ندارین کلا بهتره غذای پرچرب نخوریم من خودم خیلی مراعات نمیکنم همه چی میخورم فقط چربی زیاد نمیخورم.. 

راستی گلم خودت چطوری حالت بهتر شد دکتر رفتی؟ 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
2728
ما ها که کیسه صفرا ندارین کلا بهتره غذای پرچرب نخوریم من خودم خیلی مراعات نمیکنم همه چی میخورم فقط چ ...

آره رفتم دکتر خوبم الان بی بی هم زدم هیچی نبود حالا باز امروز میرم پیش متخصص بینم چمه 

خیره انشاالله 

سلامت باشی