2737
2739
عنوان

بیاین بگین دغدغه هاتون تو این چند روزی چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 40 پست
انشالله ممنون🌹 حس منم میگه دختره سالم باشه. 

انشالله هست 

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
منم🥲🥲🥲🥲🥲🥲

اولین ازمونته؟

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قشنگه دغدغتون  کاش منم دغدغم بشه اینا یروزی

مرسی عشقم❤😍

امیدوارم هیچ وقت سختیای زندگیت به حدی نرسوننت که دغدغت از ناچاری بشه اینا

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2731
چشم✨ ان شاالله که میتونی خوب جواب بدی

مرسیی

مرسی عشقم❤😍 امیدوارم هیچ وقت سختیای زندگیت به حدی نرسوننت که دغدغت از ناچاری بشه اینا

اتفاقا سختیای زندگیم با این سن کمم در حدیه ک دلم میخواد برم جنگل و چند روز برنگردم

اولین ازمونته؟

نه از تابستون به اینور میدادم

نمیدونم چرا حسشو ندارم اصن 

دلم میخواد فردا برم تو کما یهویی ،آمادگیشو ندارم🥲

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2740
نه از تابستون به اینور میدادم نمیدونم چرا حسشو ندارم اصن  دلم میخواد فردا برم تو کما یهویی ،آ ...

خب نخوندی چرا؟

خب نخوندی چرا؟

برنامه مدرسه رو اصلا نداده بودن دبیر همینطوری یهو میومد سر کلاس برنامه درستی نداشتم

تابستون پدرم در اومد ۹ ساعت در روز میخوندم دیگه به مهر ک رسید شل شدم

مورد آخرم از هم گسستگی سلول های تحتانیه که کاملا غیر قابل درمانه نمیدونم چه مرگمه اصن آزمون نمونرم ندادم

تو چی؟ خوندی؟ آزمونو دادی؟

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
برنامه مدرسه رو اصلا نداده بودن دبیر همینطوری یهو میومد سر کلاس برنامه درستی نداشتم تابستون پدرم در ...

نه اولین ازمون فردا میدم 

خوزنم ولی بازم موند یکم