2157
2106

پسرم 22 روزشه چند روزه خیلی زور میزنه و باد در میکنه چیکارکنم اروم بشه؟ خودم عرق نعنا بخورم تاثیر داره؟ یجا خوندم گفته بود بعد هر وعده غذا عرق نعنا بخور.. چقد بخورم؟ 

شاید نفخ داره

رازیانه وزیره بخور بعد هر وعده غذا

جوانی با چاقو وارد مسجد شد وگفت:بین شما کسی هست که مسلمان باشد؟همه باترس وتعجب به هم نگاه کردند و  سکوت در مسجد حکمفرما شد. بالاخره پبرمردی با ریش سفید از جابرخاست وگفت :آری من مسلمانم.جوان به پیرمرد نگاهی کرد وگفت:بامن بیا پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد وبا هم چند قدمی از مسجد دور شدند.جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت:می خواهم تمام آنها را قربانی کنم و بین فقیران پخش کنم و به کمک احتیاج دارم.پیرمرد وجوان مشغول قربانی گوسفندان شدند وپس از مدتی پیرمرد خسته شد و به جوان گفت که به مسجد باز گردد وشخص دیگری را برای کمک باخود بیاور.جوان باچاقوی خون آلود به مسجد بازگشت وباز پرسید:آیا مسلمان دیگری دربین شماهست؟افراد حاضر درمسجد که گمان کردند جوان پیرمرد را به قتل رسانده نگاهشان رابه پیش نماز مسجددوختند.پیش نماز روبه جمعیت کرد وگفت:چرانگاه میکنید؟به عیسی مسیح قسم که با چند رکعت نماز کسی مسلمان نمی شود.واعظان کاین جلوه در محراب ومنبرکنند،چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند،مشکلی دارم ز دانشمندان مجلس بازپرس،توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر کنند گوییان باور نمی دارند روز داوری همه کاین همه قلب و دغل در کار داور می کنند.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

طبیعیه این چیزا اگه شیر خودتو میدی تو خوراکت رعایت کن چیزای باد دار نفاخ نخور مخصوصا حبوبات من حتی میوه رو هم کمپوت میخوردم اب جوشیده میخوردم ی شب دکتر بردم از شدت گریه زیاد بهش کولیکیز داد دکترش ولی نبات داغم خوبه 

``_آدماى نفهم چيزايى که به ضررشونه رو نميفهمنو الا چيزایى که به نفعشون باشه رو کاملاً ميفهمن و حتى بيشتر_*```
2149