2737
2739
عنوان

بالاخره شد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2875 بازدید | 184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خیلی زود زدی فشقم میزاشتی روز موعدت میزدی  تا اون موفع قشنگ پررنگ میوفتاددد

فرداباز بی بی میذارم اگ مثبت شد ینی واقعیه و بعد موعدمم آزمایش میدم

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤
2740

سلام عزیز دلم خوبی خیلییی تبریک میگم بهت گلم خیلییی خوشحال شدم دیروز گفتم هم سن هستیم منم گفتم انشالله تا ۶ روز دیگه خبر خوش و بهم بدی ان شاالله سالم بیاد بغلت عزیزم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤۷ ۸ روز به موعدم مونده دعام کن دوستم منم باردار باشم🤗

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن 🤲🥺رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی🤲 🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـین🤲😍
سلام عزیز دلم خوبی خیلییی تبریک میگم بهت گلم خیلییی خوشحال شدم دیروز گفتم هم سن هستیم منم گفتم انشال ...

فداتشم قسمتت خودت خوبی؟؟

انشاالله عزیز ازته دلم برات میخوام

فداتشم قسمتت خودت خوبی؟؟ انشاالله عزیز ازته دلم برات میخوام

قربونت برم گلم ممنون انشالله نی نی نازت و بسلامتی بغل بگیری 🤗❤نمیدونی چقد خوشحال شدم یهو زدم رو اسمت دیدم تاپیک زدی 😍

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن 🤲🥺رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی🤲 🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـین🤲😍
قربونت برم گلم ممنون انشالله نی نی نازت و بسلامتی بغل بگیری 🤗❤نمیدونی چقد خوشحال شدم یهو زدم رو اسم ...

فداتشم گلم

ممنونم ازت

اره فرداهم میخوام بی بی چک بزارم اول صبح اگ اونم مثبت بود حتما بهت میگم

الهی قسمت خودت نازم

فداتشم گلم ممنونم ازت اره فرداهم میخوام بی بی چک بزارم اول صبح اگ اونم مثبت بود حتما بهت میگم اله ...

انشالله مثبته قشنگم 🤗💋اره حتما بهم بگو 😍

انشالله مثبته قشنگم 🤗💋اره حتما بهم بگو 😍

فداتشم 

انشاالله 

مایه گروه واتساپ داریم برای اقدامی هاست اگ خواستی درخواست بده تاببرمت

فداتشم  انشاالله  مایه گروه واتساپ داریم برای اقدامی هاست اگ خواستی درخواست بده تاببرمت

گلم درخواستتو قبول میکنم دوست بمونیم اینجا همین جا خوبه ممنون☺️

2706