2733
2739
عنوان

بالاخره شد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 184 پست
ان شالله هر چی صلاحته عزیزم .پریود نشی راحت باشی  بنظرم مامانا قبل از باردار شدن مامان میشن♥️ ...

فداتشم جانم انشالله ❤اره واقعا هم درسته 😊🤩

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن 🤲🥺رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی🤲 🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـین🤲😍
دو دلم بع رفتنم ولی به شوهرم نمیگم بخاطر اون موضوع چون اگه پریود شم میخوره به ذوقش 😑😑

😘😃الهی ک نی نی میاد 

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😘😃الهی ک نی نی میاد 

اانشالله انشالله 🤩

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن 🤲🥺رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی🤲 🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـین🤲😍
ان شالله خدا بخواد همین ماه باردار بشی 🤩 تقویت کردین خودتون؟  شغل شوهرت طوریه که دو هفته هست ...

سلام جانم خوبی 

من پریود شدم صبح 😞😞😞

2731
سلام جانم خوبی  من پریود شدم صبح 😞😞😞

سلام عزیز دلم ناراحت نباش 

الان سرنماز یادت کردم 

گفتم برم ببینم چی شد 

ان شالله ماه بعدی باردار میشی  دلگیر نباش  تقویت کنید هم خودت هم همسرت