2737
2739
عنوان

کرونا گرفتم بیاین لطفا

122 بازدید | 10 پست

سلام من امروز۸روزه کرونا گرفتم  مشکل خاصی هم نداشتم فقط،بینیم تبخال زده وگوشام کیپه  سرفه دیروز،رفتم دکتر بهم پنی سیلین و سفتریاکسون وبتامتازون وافاتیزون چندتا تقویتی نوشته دیروز برام پنی سیلین رو زد دیشب ازمعده درد مردم امروز،باید برم سفتریاکسون بزنم میترسم شنیدم کشنده است کسی تجربه ای داره 

این نسخه را یک عطاری داده ولی تا به حال به هر کسی کرونا داشته گفتیم خورده سریعا خوب شده و نتیجه گرفته.

( مرزنجوش؛ استخودوس؛ گل پنیرک؛ آویشن شیرازی؛ پونه؛ پر سیاوش ناخنک عناب وقدومه را با هم قاطی و دم کنند

الگونگیر...الگوباش...

وای خدا ماهم کرونا گرفتیم بیست روز بیشتره دوتا بچه کوچیک دارم 

شوهرمم امروز رفت تو اتاق دلتنگشم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خدا ماهم کرونا گرفتیم بیست روز بیشتره دوتا بچه کوچیک دارم  شوهرمم امروز رفت تو اتاق دلتنگش ...

بیست روزه خوب نشدین😢من ازنامزدم گرفتم فعلا قرنطینم اونم جدا قرنطینه دلم براش تنگ شده

بیست روزه خوب نشدین😢من ازنامزدم گرفتم فعلا قرنطینم اونم جدا قرنطینه دلم براش تنگ شده

منو بچ هام خوبیم ولی شوهرم نه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

ایشالله گلم  

شوهر من امروز حالش بهتره