2737
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت گفت زن ها بعد زايمان ديگه همسر نيستن فقط مادر بچه اتن

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 37 پست

قبلش با هم صحبت نکردید درباره بچه؟؟؟خب دوست نداره همه که عاشق بچه نیستن نمیشه که عقیده خودتون رو بزور به خوردش بدید ولی باید قبلش به شما میگفت 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه شوهرمن چپ افتاد

اتفاقا من دوسه برابرمحیت بهش کردم حسادت به بچه

نکنه

اما متاسفانه رفتارهایی دیدم ازش که نداشت

بادومشاور روانکاو صخبت کردم گفتن احتمالا چون مادربچه اش هستی داره باهات زندگی میکنه

کاملا علاقه فروریخت نفهمیدم چرا

البته منظورم این نیس همسرتون خدای ناکرده همچین نظری به شما داره ولی خب امثال همسرمنو لابد زیاد دیده

😑

من برعکس، سومی باردارم، خودم دوست دارم بچه زیاد، قبل بارداری ب شوهرم میگفتم چندماهه بچه ها مستقل شدن و جدا میخوابن هردوشون. ما تازه شدیم مثل اول زندگی بخوام بچه دارم بشم فاصله میفته بینمون ولی ب توافق رسیدیم یکی دیگه بیاریم 😁

زندگي با بچه شیرین تره قطعا

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
2731
وااااا  این آدم دنبال زندگی کردنه واقعا؟

درضمن رابطه جنسى هم اولويت اول زندگيشه ينى بخواد من بگم ن يا دير بشه يا دخترم دير بخوابه عصبانى ميشه و بهانه ميگيره تا حالا چندبار گفته بچتو بده به باباش اون دختر ١٨ ساله گرفته داره عشق ميكنه ما چرا بچه رو جمع كنيم خيلى ناراحتم ميكنه همش تحقيرم ميكنه البته شوهر سابقم با ٣٧ سال سنش رفت دختر ١٨ ساله گرفت خيلى خوشبخته حالا من هى حرص ميخورم 

اصلا ازدواج با همسن خودت ب درد نميخوره اصلا همش فكر ميكنه خودش جوونه تو پيرى 😔ديگه خسته شدم از زندگى

2740

من قبول دارم بعد از بچه اوردن دنیای زن و شوهرا فرق میکنه خیلیم فرق میکنه ولی با اون قسمت دوم جمله هم موافق نیستم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
موافقم تا حدودی با حرفاش ما زنا وقتی مادر میشیم شوهرمونو فراموش میکنیم همه توجهمون میره سمت بچه دیگ ...

نه من خیلی محبتم روبه شوهرم بیشترکردم

دستاشو بوسیدم چه هدیه ایی بهم داده

همه جوره توجه

کفتمش بچه مهمان ماست ۲۰سالش بشه میره دنبال دانشگاه وسربازی اش

مابراهم میمونیم و..

اما روزبه روز سردترشد

استدلالشون اشتباهه با اومدن فرزند و اضافه‌شدن نقش مادری، نقش‌های قبلی از بین نمی‌رن. منطقا حضور یک ...

نمیشه کسی رو با دلیل و منطق مجبور به کاری کرد که دوست نداره بچه دار شدن یه امر شخصیه ولی باید قبلش به استارتر میگفت که من بچه نمیخوام حالا ممکنه گفته باشه ولی استارتر به امید تغیبر بازم ازدواج کرده باهاش

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

برعکسشوشنیده بودم که بعدزایمان مردبعضیاشون خیانت میکنن زنشومثل قبل نمیدونن این جدیدبود😐

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
درضمن رابطه جنسى هم اولويت اول زندگيشه ينى بخواد من بگم ن يا دير بشه يا دخترم دير بخوابه عصبانى ميشه ...

شما که همسن نیستید هر چند این استدلال هم درست نیست، شوهر اولت ۸ سال و شوهر دومت ۵ سال از شما بزرگترن، شما تازه اوج جوانی و زبیایی هستید

2706