2410
2553

بچه ها من ٣٠ سالمه شوهرم ٣٥ 

ازدواج دومم هستش 

ديشب حرف بچه و اينا شد شوهرم گفت بچه نميخواد بچه بياريم زندگيمون ديگه ب درد نميخوره همچى سرد ميشه حوصله سرصدا بچه ندارم 

من اما خيلى دوست دارم يه بچه ازش داشته باشم 

بهم گفت زندگى بعد از بچه اوردن ديگه مث اولش نميشه همه چى خراب ميشه گفت نصف مردايي ك ميشناسم بعد بچه اوردن زنشون خيانت كردن 

گفت زن ها بعد زايمان ديگه همسر نيستن فقط مادر بچه اتن خيلى بهم بر خورد خيلى 

بهم گفت حرف بچه رو نزن ديگه😔

ینی چی چ ربطی داره اخه😐😶

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

چه ربطی داره!

همه اینا به ذات طرف بستگی داره

من بچه چهارممو باردارم،هنوزم دوتایی وقت میگذرونیم

احساس و احتراممون هم نسبت به هم بیشتر شده

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

خداییش زندگی بعد از تولد بچه متفاوت میشه

اما معنیش خراب شدن نیست

آدمی که آدم حسابی باشه خیانت و بی توجهی نمیکنه بعد از بچه . آدمی هم که نیست بچه هم نداشته باشه این کارو می‌کنه

موافقم تا حدودی با حرفاش

ما زنا وقتی مادر میشیم شوهرمونو فراموش میکنیم همه توجهمون میره سمت بچه دیگه حوصله شوهرداری نداریم علت خیانت بعداز پدر شدنم همینه

یادمون ندادن که تعادلو حفظ کنیم فقط از بچگی گفتن که باید. از خودگذشتگی کنی مادر بودن یعنی فداکاری بهمون یاد ندادن هم زن خوب باشیم هم مادر خوب

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706