2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اول ببین نمک داره با قیفش قد یه قوطی رب توش میریزی بعد همانقدر اب روش میرزی درشو محکم میبندی چراغ salt خاموش میشه تا 6 ماه میکشه تا تموم شه اگه تموم شد چراغش روشن میشه بعد 1 ق پودر میریزی تو محفظش یا 1 عدد قرص میزاری توش درش بیبند بعد یه در پیچی شکل داره باز میکنی مایع براق کننده کم کم اضافه میکنی توش بره برا براقی استکانها و کریستالهاست اگه تموم بشه یکم شکستنیها مات میشن
دگمه power را میزنی بعد دگمه program برنامه را میزنی اولی چراغ نوشته نرمال معمولا 1 ساعت و 29 دقیقه است
برای ظروف چرب هست یا ظرفهای از شب قبل مانده بعد دگمه استارت میزنی فقط برا صرفه جویی در وقت برای من همینکه میره رو خشک کن dry که 20 دقیقه هم طول میکشه که تموم شه من خاموش میکنم درشو باز میزارم با هوای بیرون خشک میشه در واقع 1 ساعت میشوره
بازم سوال داشتی بپرس خوشحال میشم جواب بدم
زبان استخوان ندارد ولی به راحتی استخوان میشکند
من بیشتر ظرهامو رو rapid (شستشوی سریع) میزارم بعد plus (برنامه اضافه) میزنم+Rins روشن میشه یه ابکشی اضافه انجام میده در کل 29 دقیقه طول میکشه اونهم تا رفت رو dry خاموش میکنم طبق بالا

فقط یه نکته خیلی مهم*** تو چیدن ظرف دقت کن چیزی جلو محفظه در قرص نباشه که مانع باز شدن در قرص بشه مثل کفگیر یا بشقاب
لیوانها سر پایین باشند
قاشق چگال سر بالا باشند کاسه ها قابلمه سر پایین باشند
خواهشمیکنم میوه ها قرص لازم ندارند زمانش 15 دقیقه هست با اب سرد میشوره تمیزیش خوبه من راضیم قاشقها بهم چسبانده نباشند هر از گاهی صافی کفشو بیار بیرون بشور
2706