2737
2739
عنوان

لیزر موهای زائد دردوران شیردهی

1534 بازدید | 6 پست

سلام عزیزان اگه کسی تو دوران شیردهی تجربه لیزر داشته راهنمایی کنه، من سه ماهه زایمان کردم میخوام انجام بدم قبلا تنبلی تخمدان هم داشتم، نمیدونم هزینه کنم  نتیجه بده یا نه!؟ هزارجور فکر میکنم میگم نکنه  موها بعد دوره لیزر بازم برگرده ☹️

سلام عزیزم 

ببین باید ۶ ماه بعد زایمان بری و اونم با پزشکت مشورت کنی 

و اینکه اگر مشکل هورمونی و کیست و غیره داری باید بری برطرفش کنی 

چون بری لیزر درسته تا وقتی میزنی نیست و کمه و ... ولی باید بری مداوم تا رشد نکنن 

حالا من خودمم دلم میخواد برم ولی قصد بارداری دارم نمیدونم چیکا کنم حوصلم نمیشه یکسال صبر کنم 😞

منم۴ماهه زایمان کردم و تنبلی دارم

منم میخوام انجام بدم😭

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  ببین باید ۶ ماه بعد زایمان بری و اونم با پزشکت مشورت کنی  و اینکه اگر مشکل ه ...

کلی تحقیق کردم بلاخره میرم 

دکترم گفت مشکلی نداره، از من میشنوی اول بچه دار شو بعدش برو چون میگن بعد حاملگی ممکنه بازم برگرده آخه هورمونا به هم میریزه 

2731
منم۴ماهه زایمان کردم و تنبلی دارم منم میخوام انجام بدم😭

ببین عزیزم من تحقیق کردم هرمشکل هورمونی هم داشته باشی تنها راه از بین بردن موها لیزره، ولی همزمان دکتر بهت دارو میده تاثیرش بیشتر بشه