2733
2739
پسر 2 ساله من دیگه داره دیوونم میکنه. خسته شدم از بس هر چی توی دستشه پرت میکنه. بچه های دیگه رو هل میده . ته مونده آب و شیرشو میریزه روی مبل و فرش. توی بازار و خیابون تقلا میکنه که خودش راه بره اونوقت سرش و میندازه پایین و بدون ترس همه جا سرک میکشه توی مغازه ها به همه چی دست میزنه. تو رو خدا کسی بچش اینجوری بوده تا حالا؟ دارم افسرده میشم کمکم کنید
یارب نظر تو برنگردد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان آرنیا جون پسر من خیلی مهربونه بچه ها رو هم خیلی دوست داره اما نمیدونم چرا وقتی کوچکتر از خودش میبینه میره که بغلش کنه بعدش یهو هلش میده . اما امان از شیطنتاش . گاهی اوقات مجبورم میکنه سرش داد بزنم یا اینکه روی دستش بزنم اما بازم فایده نداره.
یارب نظر تو برنگردد.
به خدا خجالت میکشم هر موقع مهمانی میریم همش به وسایلشون دست میزنه هر وقت برمیگردیم خونه کلی گریه میکنم. الان هم نمیتونم جلوی اشکامو بگیرم . به خدا دوستش دام همه زندگیمه اما این کاراش خیلی عصبیم میکنه نمیدونم کی میخواد درست بشه.
یارب نظر تو برنگردد.
2738
با اینکه بعضی روزا مهد کودک میره و کلی با بچه ها بازی میکنه اما بازم مربی ها میگن که توی مهد خیلی قلدره . خوابش هم خیلی کمه اگه کاری به کارش نداشته باشیم فکر کنم 24 ساعت بیدار میمونه. غذاشو با هزار تا فیلم و بازی باید بهش بدم وگر نه نمیخوره
یارب نظر تو برنگردد.
دختر منم همه اینکارها رو میکنه و به قول شیما جون اقتضای سنشونه منم گاهی از کوره در میرم ولی اصولاٌ براش توضیح میدم و یه جوری با هم کنار میایم ولی د رمورد زدن بچه ها من دخترم ورکلاس بازی میبرم مربی اش یه خانم فوق لیسانس روانشناسی کودک هست با تخص بازی درمانی به ایشون گفتم که دوستهاشو هل میده و یا میزنه از اونروز تو کلاس با عروسکها باهاش که بازی میکنه یه داستان تخیلی در مورد بچه های دیگه و زدن و اذیت کردن میگه و اینکه کار خوبی نیست و باید ناز کرد الان خیلی کمتر شده و دیگه انقدر مهربون شده که در و دیوار رو هم ناز میکنه بوس میکنه کلاٌ ابراز محبت بهش یاد داه من خیلی از این موضوع خوشحالم
2706