2733
2734
عنوان

جلو بودن پیشونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4310 بازدید | 263 پست
عزیزم جلو بودنش معلومه؟؟

کو عکسش؟

نمیشه با این هدبندای‌ مخصوص سر بچه سرشو‌ ببندی؟

مامان بزرگ من همیشه میگفت با پارچه سر بچه رو ببندید‌ که سرش‌ جم بشه و کله ش‌ شبیه تخم مرغ نشه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه کوچیک زیاد دیدم اینجوری ان خصوصا تا قبل ۲یا ۳ سالگی که موهاشون کم پشته بعدش خوب میشن  این ...

عزیزم دکتره دلمو همچنان ریخت نابود شدم 

گفت کلاه باید بگیری براش

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
2728
بگو بخدا آخه دکترشم تایید کرد

توروخدا گلم، چرا آنقدر حساس شدی؟نکنه کسی چیزی گفته،باور کن طبیعیه ...عکس الانشم اگه می تونی بزار

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
ماشالله 😍 دختر که خیالت راحت مو در میاره اصلا اینجور به چشم نمیاد  منم تازه زایمان کرده بودم ...

عزیزم کل نگرانی برا بزرگیشه چون اون موقعه اگه ام جلو باشه دیگه با کلاه درست نمیشه و بعد ها منو سرزنش میکنه

عزیزم کل نگرانی برا بزرگیشه چون اون موقعه اگه ام جلو باشه دیگه با کلاه درست نمیشه و بعد ها منو سرزنش ...

چند تا دکتر دیگه هم ببر اگه لازم بود کلاه بزار تا کوچیک هست 

درست میشه ناراحتی نداره ک عزیزم 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2740

دکترا الان بیشتر کاسب شدن و دکون باز کردن انگار.

دکتر واقعی بود رو بچه ی سالم به خاطر یه ذره جلو بودن پیشونی عیب نمیذاشت . تا مادرش رو دچار استرس کنه . 

دعای سلامتی کن خواهرم . برای خودت و شوهرت و بچه ت .

بیخیال ظواهر . 

زندگی من آسان نیست  اما تلاش میکنم.🤞
ای جان چققدد نازهههه  چشاششوو😍 پاشو براش اسفند دود کن😍😂 نه بابا اصلا زیاد نیست ک‌حساس‌ شی ...

اخه شاید بزرگ سه نخواد چتری کنه بخواد بده بالا و اگه جلو باشه اعتماد بنفس پایین بیاد

ماشالا چقددددد نازههههههههه عزیزمممم

ببین شایدم موهاش روشنه کمه پیشونیش اینجوری دیده میشه 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2706