2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معلومه که نه!

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

نه گاه میبینی دونفر از دوتا استان مختلفن نمیتونن باهم بسازن فرهنگاشون فرق میکنه چه برسه به کشور نمیگم حتما اشتباهه دخترعموی مامانم شوهرش ژاپنیه و الانم تو ژاپنه و خوشبخته ولی ریسک خیلی بزرگیه 

2740
بگم نه.  بعد یه دلم میگه اههه حیف میشه .....ویزای امریکا رو از دست میدی

چند صد تا دلیل بیارم برات؟

مسلمان نیستن درسته؟

قبلا ازدواج کرده

بچه داره

اختلاف فرهنگی

اختلاف اخلاقی

اختلاف خونوادگی

اختلاف زبان

شما هرچقدرم ذهنت باز باشه،قطعا نمیتونی راحتی بین همسرت و بقیه زنارو تو آمریکا تحمل کنی

این چیزا خیلی عادیه اونور

من بودم بهش فکرم نمی‌کردم

آدم الان با فامیل خودش که شوهرش باشه نمی‌سازه،چه برسه از یه کشور دیگه باشه!

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره