2737
2734
عنوان

پسرم تب کرده حالش بده😔برا سلامتیش صلوات میفرستید

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 31 پست
چرانمیبریش دکتراسی جون نمیخوام بترسونمت ولی پسرخالم بچه بودتب شدیییییدداشت خیلی شدیدخالم اینا پول ند ...

ای وای چقدر وحشتناک، راستش الان تازه بچم خوابش برد تا صبح صبر میکنم میبرمش دکتر

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا بچه نباید تبش بره بالا ...سریع پاشور کن با ختمی یا ببر اورژانس 

یکسره خیس میکنم گردن و پاهاو پیشونیشو، تبش رو کنترل میکنم بالا نره خیلی، ولی نگرانم 

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
آخی عزیزدلم🥺🥺🥺🥺  بمیرم براش 🥺🥺 من خیلی از تشنج میترسم دختر من ۶ ماهگی تشنج کرد ولی بدون ...

خدا نکنه عزیزم

چ علامتی داشت متوجه تشنج شدید؟ من همش میترسم نفهمم

2731
اصلا تا صبح تنهاش نزارین که بخوابین تب شبا یه دفعه زیاد میشه

اره بیدار میشینم بالا سرش😔

ای وای چقدر وحشتناک، راستش الان تازه بچم خوابش برد تا صبح صبر میکنم میبرمش دکتر

عزیزم چراشیاف بهت نداده دکترش من شنیدم شیاف سریع تبومیاره پایین .پاشویش کن دستمال مرطوب بزارروی پیشونیش وصورتشونم نام ناک کن آب بده بخوره.پیازحلقه کن بزارکف پاهاش.انشاالله زودترخوب بشه

یکسره خیس میکنم گردن و پاهاو پیشونیشو، تبش رو کنترل میکنم بالا نره خیلی، ولی نگرانم 

نه گلم نگران نباش امشب باید بیدار باشی 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
عزیزم چراشیاف بهت نداده دکترش من شنیدم شیاف سریع تبومیاره پایین .پاشویش کن دستمال مرطوب بزارروی پیشو ...

مرسی عزیزم ایشالله

چرا شیاف داده ولی شوهرم نمیذاره شیاف بزارم 😑 میگه اذیت میشه بچه، حالا الان ساعت ۳ وقت استومینافنشه که شیاف میزارم براش

2740
ببین یه کم باکرم محل موردنظروچرب کن که اذیت نشه

قبل از اینکه شیاف بزارم کرم بزنم بعد شیاف بزنم؟

اسی جون اینوگذاشتم شایدبه دردت بخوره

مرسی عزیزدلممم❤❤

2706