2410
2553

یکسالشه، حالش خوب نیست، داغه خیلی، همش تو خواب ناله میکنه، لطف میکنید براش دعا کنید، بچم گوشت تنش اب شد😥

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عرق کاسنی بهش بده

هیچی لب نمیزنه، حتی اب هم نخورده امروز فقط شیر خورده، استومینافنم با گریه و جیغ مجبوری میریزیم توی دهنش

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

کف پاش پیاز حلقه کن بذار سوره مبارکه نور بخون بهش انشاالله پایین میاد برای سلامتیش الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🙏

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️

چرانمیبریش دکتراسی جون نمیخوام بترسونمت ولی پسرخالم بچه بودتب شدیییییدداشت خیلی شدیدخالم اینا پول نداشتن ببرنش دکتربعداتوی گلوش یه غده ظاهرشد دکتراگفتن ازتبه شدیدبوده.توروخداببرش دکتر

2714
ببر دکتر  تشنج نکنه

با دکترش در تماسم بهم گفته چیکار کنم، تبش بالا پایین میشه همش،کنترل میکنم، خودمم بالا سرش بیدار نشستم

فرستادم گلم  ایشالا هر چ زودتر خوب شه

مرسی عزیزم

کف پاش پیاز حلقه کن بذار سوره مبارکه نور بخون بهش انشاالله پایین میاد برای سلامتیش الهم صل علی محمد ...

مرسی عزیزم

با دکترش در تماسم بهم گفته چیکار کنم، تبش بالا پایین میشه همش،کنترل میکنم، خودمم بالا سرش بیدار نشست ...

آخی عزیزدلم🥺🥺🥺🥺

بمیرم براش 🥺🥺

من خیلی از تشنج میترسم دختر من ۶ ماهگی تشنج کرد ولی بدون تب بود مال دخترم

2706