2737
2734
انشالله با خبرای خوب بهم پیام بدی گلم. منم خیلی دلم روشن بود تا اینکه این چند روز خبرای خوبی نشنیدم. ...

ممنون از دعای قشنگت.

منم حتما برات دعا میکنم و برا حاجتت صلوات میفرستم.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من با اون ذکر که گفتن هر صبح صد بار بگین تا ده روز...ان شا الله حاجت روا میشی عزیزم. من تازه واردم ه ...

من همونو انجام دادم عزیزم. همون روز اول تو خواب دیدم به حاجتم رسیدم. نمیدونم میشه امیدوار بود یا نه.    

بهت درخواست دوستی دادم عزیزم قبول کن اگه دوست داشتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای خداکنه همینطور باشه😍عزیزم تو از کدوم روشش حاجت گرفتی؟ خوابم دیدی وقتی انجام دادی؟ میشه خصوصی صح ...

البته یه چیزیم توی حاشیه بهتون بگم حتما حتما و حتما برای اینکه خوابی واقعا صادقه باشه یا حداقل بهمون علامت چیزی که منتظرشیم رو بدن باید خیلیییی از گناه دوری کنی...حداقل برای چهل روز. اینو هم برای این گفتم‌که من خودم روی خوابایی که میدیدم خیلی حساس بودم و همین گاها برام گمراه کننده بوده. امیدوارم مقدرات براتون همونی باشه که خودتونم آرزوشو دارین

2728
البته یه چیزیم توی حاشیه بهتون بگم حتما حتما و حتما برای اینکه خوابی واقعا صادقه باشه یا حداقل بهمون ...

ممنونم گلم. منم یه مدت همش قران و دعا میخوندم. نمازامم سروقت بود. چندین بار خوابای مختلف دیدم. ولی خبری از حاجت روایی نیست فعلا. همش با خودم میگم نمیشه این خوابا بی دلیل باشه. ممنونم از دعای قشنگت مهربون

ممنونم گلم. منم یه مدت همش قران و دعا میخوندم. نمازامم سروقت بود. چندین بار خوابای مختلف دیدم. ولی خ ...

من یه وقتی خیلی تلاش می کردم که حاجتمو بگیرم نمیشد که نمیشد.. یه روز موقع اذان صبح توی خواب بهم گفتن باید نمازاتو به وقت بخونی که حاجت روا بشی و من بعد از  اون نمازامو سر وقت خوندم و شش ماه بعد حاجتم‌وگرفتم. اگه هم اتفاقی که منتظرشی برات نیفتاد هیییییچ وقت ناامید نشو.چون مطمئن باش به صلاحت بوده

من یه وقتی خیلی تلاش می کردم که حاجتمو بگیرم نمیشد که نمیشد.. یه روز موقع اذان صبح توی خواب بهم گفتن ...

من که فعلا با خدا قهرم نمازمم نمیخونم چون هرچی ازش خواستم برعکس شد. حالا ببینم بعدا رابطمون چطوری میشه. ولی شما که اینقد دلتون پاکه لطفا برای منم دعا کنید

2738
از خیلی آدما بدی دیدم و دلشکسته شدم و چیزی نگفتم. هر وقت دلشکسته میشم ی خواب خوب می بینم که مرهم ...

منم دلم شکست خواب امام حسین دیدم. ولی فعلا حاجتمو نگرفتم. گلم میشه یه خواهشی کنم؟

فعلا که منو فراموش کرده☺️نگاهشو حس نمیکنم. فک کنم همشون بیخیالم شدن

اگر بیای تاپیک های من و بخونی میبینی چی کشیدم....دو سال تموم عذاب الیم دیدم جدا از سختی هایی ک تا اون موقع کشیدم...۸ ماه بکوب با گریه و اشک گذروندم...نمیدونی چه بلاهای سرم اومد...

خدا رحمتش کنه عزیزم. روحشون شاد

فدات خدا امواتت رو بیامرزه 🌷

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
اگر بیای تاپیک های من و بخونی میبینی چی کشیدم....دو سال تموم عذاب الیم دیدم جدا از سختی هایی ک تا او ...

عزیزم خوندم گیر چه هیولایی افتادی! منم مثل تو داغونم. از خدا برات آرامش میخوام گلم

2706