2737
2739
عنوان

نمیدونم چرا نمیتونم این خانم ببخشم حلالش نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 100 پست
خلاصه رفتیم جشن اونجا کلی مهمون بود بعد من نشستم کنار زن پسر عموی بابام  مانتو و روسری پوشیدم ا ...

وای چه بی ادب بوده ..وظیفه دارن به همه مهمونا تعارف کنه ...بعضیا واقعا بی شخصیتن ...رفته بودم جای روضه کنارم یه دختر خانمی بود اخر مراسم به من شله زرد دادن به اون دختر ندادن خیلی ناراحت شدم شله زرد و دادم به اون خانم دیگه هم چیزی تعارف کردن برنداشتم اومدم بیرون 

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا خیلی حواسش بود به زن پسر عموی بابام داد و به من نگاه کرد خواست بده و نداد رفت 

بعد زن پسر عموی بابات شیرینیشو جلوی تو لمبوند؟ 😢

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

وا عجب آدمی بوده 

زن پسرعموت هم از اون بدتر 

چه قدرم آدم توی سن حساسه

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
2740
این خاطره رو که تعریف کردی کلی خاطره این شکلی اومد تو ذهنم وکلی حرف تو مغزم شکل گرفت فقط میتونم بگم ...

باورت میشه اونجا خیلی دلم شکست گرچه ساده بود اما آزارم داد  تو قیامت میسپارمش

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
باورت میشه اونجا خیلی دلم شکست گرچه ساده بود اما آزارم داد  تو قیامت میسپارمش

اون در حق خودش بد کرده

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
حتما ماعدهه منظور بس مادری لیش مامطیتچ لابود خسیسه اترید ایزود اهیه تاکله😂

ایی  هسه آنه عدی فلوس کلشی اشتری بس گبل واید کسرت گلبی

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

احتمالم داره کسیو با تو اشتباه گرفته فکر کرده به تو قبلا داده و خوردی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بببین من کشته اون رولت خامه ای نبودم  اما رفتار این خانم آزارم داد درحالی که اون پول این رولت ن ...

دفیقا درکت میکنم چون بی دلیل روح و روان تو آزار داده...اگه از عمد این کار و کرده حتما باید اون دنیا جواب پس بده...چون دل شکستن تاوان داره

بببین من کشته اون رولت خامه ای نبودم  اما رفتار این خانم آزارم داد درحالی که اون پول این رولت ن ...

ماها وقتی در موقعیت زن پسر عموی بابات باشیم برمیگردیم میگیم خانوم ایشون موندن ...ینی خیلی پیش اومده ...چطور اون‌خانوم خودش خورد تازه نگاه سنگینم کرد

2706