2737
2734
عنوان

نمیدونم چرا نمیتونم این خانم ببخشم حلالش نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 100 پست
چشم عزیزم چرا ک ن امیدوارم از خدا هر چی میخوای بهت بده و خوسبخت بشی🙏🥰🥰🥰

خیلی ممنون عزیزم

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

12 ولی از رفتارش اصلا خوشم نمیومد آخه مگه من چم بود که از من پذیرایی نکرد چی کم داشتم آخه اون زمان م ...

عزیزم شاید رولتاشون کم بوده براهمون گفتن تا جایی ک میتونید ب مهمونای کمتری تعارف کنید مثلا +۱۲ رو فقط 😂😂 

بدل نگیر ب زن پسر عموی باباتم میگفتی انگاری شیرینیاشون کم اومده 😎

عزیزم شاید رولتاشون کم بوده براهمون گفتن تا جایی ک میتونید ب مهمونای کمتری تعارف کنید مثلا +۱۲ رو فق ...

😂😂 نه اتفاقا خیلی زیاد بود یادمه بعضیا چندتا چندتا میخوردن سینی پر از رولت بود  ولی خانمه خواست به من بده و دست کشیده  هی همسنام تعریف میکردن من اینقدر رولت بهم دادن و خوردم 😂😂  

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728

سلام عزیزم 

ی خواهش دارم

توی ی تاپیک گفتید برادرتون هی خواستگاری میرفته جواب نمیگرفته میشه بگید چیکار کردید بختش باز شد؟ 

ما هم همین مشکلو داریم.... خواهش میکنم....

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
خلاصه رفتیم جشن اونجا کلی مهمون بود بعد من نشستم کنار زن پسر عموی بابام  مانتو و روسری پوشیدم ا ...

عزیزم تو میگی تو ۱۲سالگی؟؟؟؟ 

به والله حدود ۲۲ سالم بود . همه نشسته بودیم تو ی جمع. نامزدی فامیلمون بود. دو سه تا همسن منم اونجا بود توی ی اتاق کوچیک هم نشسته بودیم. پا شد دونه دونه به همهههه دست داد ، منو رد کرد ب من دست نداااد 🥺🥺🥺🥺 یعنی ببین من آدم رکی هستمو توهین رو تحمل نمیکنم. اون لحظه انقدددد حالم بد شده بود ک بغضضض داشتم و الا وقتی نشست، پا میشدم میرفتم جلو هم بعش دست میدادم ضایع بشه. اونوقت میخواستم ببینم میخواد چطور وانمود کنه که منو ندیده !!! حالا تو سنت نصف سن من بوده کسی به تو ایرادی نمیگرفته . میدونم تو سخت بهت گذشته. کااملا درک میکنم چون تو بچگی هم از این اتفاقا زیاد افتاده برام. فکر میکنن بچه شخصیت نداره‌. در صورتی که با ی آدم بزرگ هیییچ فرقی نداره.... ی بار دیگه هم رفنه بودبم عروسی ، همه رفتن فقط چندنفر بودیم و خلوت، عروس اومد یکی یکی به همه دست داد ب من دست نداد. دخترداییم کنارم نشسته بود یهو گفت : چرا هیشکی تو رو نمیینه ؟ ببین بغض داشت خفم میکرد. اونموقع دبیرستان بودم . بعد دختر فامیلمون ی سال از من بزرگتر بود ازدواج کرده بود.... هوفففف. یعنی با گوشت و پوست و استخونم .... الهی ب روزشون بیاد . بعدم یکی بیاد تو خابشون بهشون بگه دلیلش این بود که شخصیت فلانیو خورد کردی 😞😞😞😞

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
چندسال پیش زنموم بهم گفت شیرپاک کن داری؟ منم گفتم شیرپاک کن چیه؟ ( واقعا نمیدونستم چیه اولین بار بود ...

واسه اولین بار تو عمرم رفتم ارایشگاه برا ی جشن. خانوادم کلا اجازه نمیدن زیاد. اون کسی ک زفتم پیشش ، میدونست چجور خانواده ای دارم. چندیننن بار تحقیرم کرد ارایشگره. مژه مصنوعی خواست بذاره گفتم زیاد نذار خوشم نمیاد . چون من طرفدار نچرال و ساده بودنم. بعد یهو چشمم خارش گرفتم ناخودااااگاه دستم رفت سمت چشمم. بعد یهو گفت: یواااااش... مژه گذاشتم... با پوزخند. بعوم گفت برو پیش فلانی موهاتو فلان کنه ، گفتم دوس ندارم اونجوری ... گفت اصن میدونی چی هست ؟ من بهش گفتم اره میشه همون فلان چیز... (براش توضیح دادم چیه) 

ضایع شد گفت برو پیش فلانی . بایدد اونجوری کنه . اخرم مثل عقب مونده ها ی مدل نشونش دادم بلد نبود الکی گفت نمیشه. دوبار موهامو درست کرد. هی هم غر میزد... اخرم موهامو افتضاج کرد. اصلاااا دل نمیداد به کار برام ! بااینکه کارش خوب بود ☹ فکر کن اولیننن بارم بود ارایشگاه میرفتم  . حتی اولین باری بود ارایش میکردم. انقددد خورد تو ذوقم هیچچچ لذت نبردم از دیدن خودم 🥺🥺🥺

فکر میکرد چون هیچوقت ارایشگاه نرفتم عقب موندم هیچییی حالم نیس !!! هروقت بهش فکر میکنم حال اونموقعمو فراموش نمیکنم. جای حرف زدنم نبود.  وگرنه میشستمش..... 😔😔😔😔😔

واسه اولین بار تو عمرم رفتم ارایشگاه برا ی جشن. خانوادم کلا اجازه نمیدن زیاد. اون کسی ک زفتم پیشش ، ...

عزیزممم🥺 واقعا بعضی چیزا هیچوقت فراموش نمیشه...🌸🌸🌸 متاسفم واسه ادمایی ک راحت دل میشکنن، هیچوقت نمی بخشمشون.

متنفرم از آدمهای حسود و عقده ای 😒
2738
12 ولی از رفتارش اصلا خوشم نمیومد آخه مگه من چم بود که از من پذیرایی نکرد چی کم داشتم آخه اون زمان م ...

سلام.قران آتیش زده پشت اتاق خوابم پیدا کردم بگو من چکارش کنم .اصلا از این چیزا سر در نمیارم میتونی راهنماییم کنی لطفا

سلام.قران آتیش زده پشت اتاق خوابم پیدا کردم بگو من چکارش کنم .اصلا از این چیزا سر در نمیارم میتونی ر ...

سلام عزیزم کدوم بی دینی حرف خدا رو آتیش زده  جمعش کن توی پارچه سبز تمیز  بزارش