2737
2734
عنوان

نمیدونم چرا نمیتونم این خانم ببخشم حلالش نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 100 پست
خلاصه رفتیم جشن اونجا کلی مهمون بود بعد من نشستم کنار زن پسر عموی بابام  مانتو و روسری پوشیدم ا ...

ای جانم 😂😂

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😂 وای مگه چندسالت بود؟

12 ولی از رفتارش اصلا خوشم نمیومد آخه مگه من چم بود که از من پذیرایی نکرد چی کم داشتم آخه اون زمان من پول خرید رولت خامه ای نداشتم

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728
خلاصه رفتیم جشن اونجا کلی مهمون بود بعد من نشستم کنار زن پسر عموی بابام  مانتو و روسری پوشیدم ا ...

باید میگفتی که توام میخوای یا زن پسرعموی بابات باید میگفت به این بچه ام بدین

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
شاید حواسش نبوده تو اون شلوغی

اتفاقا خیلی حواسش بود به زن پسر عموی بابام داد و به من نگاه کرد خواست بده و نداد رفت 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
12 ولی از رفتارش اصلا خوشم نمیومد آخه مگه من چم بود که از من پذیرایی نکرد چی کم داشتم آخه اون زمان م ...

عزیزم چقدر دلت شکسته اشکال نداره این ارزش اعصاب خوردی تو رو نداره گلم 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
2738
اول هی منتظر بودم بگی... بعد اسمتو دیدم گفتم عه..😁 وچ بنای اشصایر هسه عوفی اسالفه ماتسوا

لاوالله واید حرگت گلبی لئن هیه ماشاریته چا آنه شناگصه

مامانم میگه داغ شکم تا چهل سال....

بعضی رفتارهای بد تو ذهن آدم مثل یه زخم میمونه و ادمو آزار میده منم از این تجربیات داشتم

12 ولی از رفتارش اصلا خوشم نمیومد آخه مگه من چم بود که از من پذیرایی نکرد چی کم داشتم آخه اون زمان م ...

دیوونه بود واقعا چقد بدم میاد ازاینایی که تو جمع به یکی محل نمیدن یا نادیدش میگیرن 

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

این خاطره رو که تعریف کردی کلی خاطره این شکلی اومد تو ذهنم وکلی حرف تو مغزم شکل گرفت

فقط میتونم بگم چرا ما ادما انقدر بد شدیم که به همین راحتی دل میشکنیم

خدا منو ببخشه اگه جایی این شکلی دلی رو شکوندم چه با آگاخی چه بی آگاهی

مامانم میگه داغ شکم تا چهل سال.... بعضی رفتارهای بد تو ذهن آدم مثل یه زخم میمونه و ادمو آزار میده م ...

بببین من کشته اون رولت خامه ای نبودم  اما رفتار این خانم آزارم داد درحالی که اون پول این رولت نداده اصلا

اتفاقا خیلی حواسش بود به زن پسر عموی بابام داد و به من نگاه کرد خواست بده و نداد رفت 

اخه من میگم با ی دختر ۱۲ ساله ک دشمنی نداشته شاید اصلا کم شده بوده صاحب مجلس گفته بوده  

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️
2706