2733
2734
عنوان

سلام

71 بازدید | 6 پست

بچه هااااا نی نی م ده روز دیگه دنیا میاد کسی راهی چیزی بلد نیست بشه شناسنامه شو شهریور کرفت گناه داره واسه یه ماه یه سال از مدرسه عقب میمونه🥺😢

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 
نمیشه

😭😭😭

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه من راهی سراغ ندارم بچت متولد آبان میشه

آره عزیزم 😭

مبارکه....چه اشکال داره بزرگ تر میشه مغزش بیشتر رشد میکنه و میره کلاس اول و بهتر درساشو یاد میگیره

خودمم آبانیم از همکلاسیام بزرگتر بودم همیشه خیلی ناراحت بودم😢